Lidia (anonim, 155.133.9.)
około 9 miesięcy temu, Kraków

Gdzie w Krakowie kupię Staloral?

gdzie w Krakowie dostanę najszybciej staloral 300 688 5 traw.kontynuacja leczenia?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Staloral to wyciąg alergenowy, podawany pacjentom w celu zwiększenia tolerancji immunologicznej na alergeny, a tym samym złagodzenia reakcji alergicznych.

Ponieważ leki te zamawiane są do apteki dla konkretnego pacjenta, najlepiej będzie skontaktować się osobiście z wybraną placówką w celu zamówienia leku specjalnie dla Pani. Preparat Staloral 300 688 podtrz. (5 traw) widnieje w portfolio hurtowni farmaceutycznej Farmacol, która jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Stallergenes Greer.

Dostępność preparatów z linii Staloral w aptekach w Krakowie można sprawdzić tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/74584/staloral-300-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-roslinnego-pylki-roslin-plyn/apteki/w-krakowie

Ponieważ wyciągi dostępne są w różnych stężeniach i dawkach, najlepiej będzie skontaktować się z wybraną apteką w celu zamówienia leku, informacja o dostępności może posłużyć informacyjnie jako wyznacznik aptek, które mają podpisaną umowę z firmą Farmacol i mają możliwość dokonywania zamówień w Stallergenes Greer.

Przesyłam również linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/74584/staloral-300-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-roslinnego-pylki-roslin-plyn/ulotka
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-alergie
https://www.gdziepolek.pl/tematy/preparaty-na-katar-alergiczny