---OMNi-BiOTiC Panda - ZF

Aneta  (anonim, 217.96.231.) Warszawa 2 lata temu

Czy ta roślina zmniejszy skuteczność implantu antykoncepcyjnego?

Witam, kupiłam dzisiaj rzodkiewkę i nie zauważając wcześniej odcięłam ja od liści i przelałam ja tylko woda na durszlaku i dodałam do sałatki, później chcąc wyrzucić liście zauważyłam w tej wiązce kilka tych roślin ze zdjęcia, jest to chyba roślina/chwast starzec czy jest możliwość zatrucia się taka rzodkiewka albo będzie to miało to wpływ na działanie implantu antykoncepcjnego ?

9 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Aneta  (anonim, 83.18.178.) 2 lata temu

Dziękuję ❤️

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Dokładnie to napisałam w pierwszej odpowiedzi - nie zmniejszy. Nie zatruje się Pani a skuteczność antykoncepcji będzie zachowana.

Aneta  (anonim, 37.47.83.) 2 lata temu

Czyli ewentualne zjedzenie starca zwyczajnego nie osłabi działania implantu antykoncepcjnego tak ?

Aneta  (anonim, 217.96.231.) 2 lata temu

Dziękuję bardzo, za pomoc wyczytałam że to jest trujące i spanikowałam 😊

Aneta  (anonim, 217.96.231.) 2 lata temu

Dziękuję za pomoc, miałam tam również pęczek szczypiorku i jeśli już zjadłam nie świadomie część tej rośliny z sałatką zanim się zorientowałam czy coś mi grozi ?

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Nie, jeśli obawia się Pani tylko tego, że rzodkiewka dotknęła liści rośliny i tą drogą miałoby dojść do zatrucia to nie ma takiej możliwości. Gdyby jednak w sałatce znalazły się cząstki rośliny - wówczas proszę je powybierać i ominąć. W innym przypadku - nie ma powodów do niepokoju, nic Pani nie grozi.

Aneta  (anonim, 217.96.231.) 2 lata temu

Dziękuję, A czy występuje ryzyko zatrucia się teraz ta sałatką ? Skoro nie zbyt dokładnie umyłam tą rzodkiewkę, która miała styczność z kilkoma sztukami tego starca zwyczajnego ?

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Nie, nie ma możliwości by kawałek tej rośliny zmniejszył skuteczność implantu antykoncepcyjnego - nie ma Pani powodów do niepokoju.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły