Franek (anonim, 83.26.174.) Warszawa 2 lata temu

Co mam robić, jeśli lekarz każe brać Nilogrin, który powoduje u mnie bezsenność?

Przypuszczam że nilogrin wywołał u mnie totalną bezsenność. Biorę go od kilku lat jako lek po operacji wycięcia guza czaszkogardlaka. Co mam robić. Lekarz każe brać.

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

E ka (anonim, 79.185.230.) 9 miesięcy temu

Jak pan sobie poradził? U mnie to samo.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

2 lata temu

W tej sytuacji należy szczerze porozmawiać o swoich odczuciach i ustalić jedną, wspólną wersję, w której będzie Pan zgodny ze stanowiskiem lekarza.

Faktycznie, wśród działań niepożądanych leku Nilogrin można wyróżnić bezsenność.

Proszę pamiętać, że działania niepożądane leków powinno się zgłaszać lekarzowi lub indywidualnie. Zgłaszając działania niepożądane pomaga Pan innym pacjentom, również swoim bliskim, którzy kiedyś także mogą potrzebować tego samego leku. Krok ten pozwala także zgromadzić więcej informacji na temat bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych i aktualizować dane na ich temat. O tym, jak to zrobić, pisaliśmy tutaj: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły