Robert (anonim, 185.174.114.) Warszawa 3 lata temu

Jak długo mogę stosować Nilogrin?

Witam miałem epizod 4 miesiące temu typu nie dotlenienie .zaburzenie krążenia mózgu. Uczucie udaru niedokrwiennego lub jakiegoś mikrowylewu Dlugo Źle się czułem .Na badaniach wszelakich nic nie wyszło...Biore nilogrin po rozmowie z prywatnym neurologiem czuje dużą poprawe i czuje się coraz lepiej ...Jak długo mogę stosować nilogrin? Powiem tylko że stosuje go już 3 miesiące w małych dawkach ..prosze o odpowiedź dziekuje

2 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Mariola (anonim, 193.34.53.) 2 lata temu

Panie Robercie jak sie Pan czuje po tym nilogrinie.Czy pomogło to Panu?

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Nilogrin jest lekiem wydawanym z przepisu lekarza, zatem należy stosować go tak długo, jak zalecił specjalista mający wszystkie wymagane informacje na temat Pana stanu zdrowia.

Jeśli nie otrzymał Pan konkretnych zaleceń, proszę przyjąć cała zapisaną porcję leku i udać się na wizytę kontrolną celem oceny postępów w terapii.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły