Ewaa (anonim, 5.173.18.) Warszawa 2 lata temu

Czy Welbox będzie dostępny w aptekach w listopadzie?

Dzień dobry,
Czy coś wiadomo w kwestii dostępności leku na początku listopada ? Czy też termin dostawy znowu ulegnie przesunięciu ? Pozdrawiam.

5 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację od producenta, iż pod koniec tego tygodnia Welbox ma być dostępny w hurtowniach. Poprawy dostępności leku w aptekach spodziewamy się na początku przyszłego tygodnia.

AMD  (anonim, 5.173.42.) 2 lata temu

Czy już gdzieś się pojawił ten lek?

Katarzyna Domagała Farmaceuta

2 lata temu

Jak przekazał nam w dniu dzisiejszym podmiot odpowiedzialny za obrót lekiem Welbox - firma PlusPharma - do Polski przyjechała duża dostawa leku Welbox, która powinna pokryć zapotrzebowania pacjentów do końca bieżącego roku kalendarzowego. Do końca tego tygodnia preparat ma zostać zwolniony do sprzedaży, więc dostępność w aptekach zacznie wzrastać od początku przyszłego tygodnia:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/105737/welbox-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

Na ten moment przewidziane zostały dwie dostawy leku - bieżąca i kolejna planowana na styczeń 2022 r., które - według ustaleń - powinny pokryć bieżące potrzeby pacjentów.

Przemek (anonim, 46.204.36.) 2 lata temu

Podbijam pytanie.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły