Ewa (anonim, 185.131.240.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Jakie opinie macie na temat leku Welbox?

Czy stosował z was lek welbox jakie opinie i doświadczenie macie z tj lekiem

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Realista (anonim, 91.123.178.)
około 27 dni temu

Ja tez stosuje Wellbutrin od kilku lat i ostatnio zdecydowalem sie zakupic Welbox - wiadomo dlaczego - tanszy o 100 pln w tej samej dawce. I musze powiedziec, ze jest tak samo dobry jak Wellbutrin. Wiec super - nareszcie po tych latach pojawil sie tanszy zamiennik - moja radosc byla jednak przedwczesna - dostalem go raptem raz jakies 2 m-ce temu, a teraz nie jeste dostepny na rynku polskim:( Gdzie sa ci wszyscy urzednicy i sluzby, pytam sie - kiedy wreszcie skonczy sie wywozenie lekow z polskiego rynku na zachod - czy nie mozna po prostu wprowadzic zakazu wywozenia niektorych lekow z Poslki???? Jak ktos chce handlowac lekami na zachodnich rynkach, to niech sobie otworzy hurtownie lub apteke na zachodzie i kupuje po tamtych cenach od producentow i kurtownikow - a nie tutaj skupuje, a pozniej leki przez granice sobie wywedrowuja....

Anonim (anonim, 188.33.235.)
około 2 miesięcy temu

Mnie lek Welbox ożywił już po drugiej dawce, po ok 3 tygodniach brania leku miałam duszności, potrzebę brania głębokich oddechów czasem nawet kilka razy na minutę i to trwało ok. 3-4 tygodni. W tym czasie zalecono mi aktywność fizyczną żeby wyregulować saturacje. Teraz zaczęłam trzecie opakowanie, niestety musiałam kupić Wellbutrin z uwagi na brak Welboxu. Za jakiś czas będę miała porównanie.
Obecnie czuję się po prostu normalnie, a wcześniej był dramat, więc jestem bardzo zadowolona z działania tego leku. Dla mnie pierwszy lek jaki biorę i od razu strzał w dziesiątkę.

Realista (anonim, 193.179.215.)
około 2 miesięcy temu

Ja tez biore Wellbutrin od dobrych kilku lat. Ostatnio kupilem Welbox, zeby go wyprobowac - i dziala tak samo dobrze jak Wellbutrin, a przy tym w dawce 150mg jest o ok. 100zl tanszy.

M. (anonim, 37.225.61.)
około 2 miesięcy temu

Biorę welbutrin około 8 miesięcy, teraz z racji pojawienia się Welboxu zaczęłam go brać i nie widzę żadnej różnicy. Ogólnie dobry lek, postawił mnie na nogi, wstałam z łóżka i jakoś funkcjonuję. Lek podnosi dopaminę więc jest dla osób z dużą sennością w ciągu dnia i brakiem siły do czegokolwiek.

Łukasz (anonim, 89.64.74.)
około 2 miesięcy temu

Zacząłem brać Welbox jako tańszy zamiennik Welbutrinu. Po niespełna 3 tygodniach, dobre działanie jakie udało się uzyskać Welbutrinem cofnęło się. Dziś wracam do Welbutrinu.

Skutki uboczne nie są obowiązkowym elementem każdej terapii, dlatego bardzo dobrze, że nie występują.

Pierwsze efekty działania leku Welbox, faktycznie, można zauważyć minimum po 2 tygodniach regularnego przyjmowania.

Dawid (anonim, 83.11.38.)
około 3 miesięcy temu

Biorę narazie przez tydzień efektów nie widać ale nie zauważyłem także żadnych skutków ubocznych ale podobno zaczyna w jakikolwiek sposób działać po upływie minimum 2 tygodnia

Na ten moment pacjenci nie wyrażali na naszym forum swojej opinii na temat leku Welbox:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/welbox/opinie-i-pytania