Witam. Mam 45lat od 17stego września zaczełam pierwszy raz przyjmować tabletki Qlaira bez przerywania bo tak zalecił mi ginekolog dziś mija 40 dzień jak nie mam okresu. Pytanie czy to normalne.?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Mój ginekolog przed przyjęciem tego leku powiedział mi, że tak może się dziać jeśli mam mało obfite miesiączki i żeby się nie przejmować kiedy jej nie będzie. Jeśli się martwisz zrób test, ale raczej nie ma czym.
Katarzyna Domagała Farmaceuta
4 lata temu
Krwawienie z odstawienia podczas przyjmowania leku Qlaira powinno występować regularnie po przyjęciu drugiej ciemnoczerwonej tabletki lub podczas przyjmowania białych tabletek.
Jeśli takowe nie występuje należy upewnić się, że nie jest Pani w ciąży.
Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇