← powrót do głównej strony opinii i pytań

Kbx (anonim, 31.0.66.)
około 8 miesięcy temu, Kielce

Kiedy dostępna będzie szczepionka Novo-Helisen Depot 3 roztocza kurzu domowego?

Witam kiedy bedzie dostepna szczepionka novo-helisen podtrzymujaca rozt3. w Kielcach badz okolicy?Czy naprawde nie da sie z tym nic zrobic ?Kto sie temu winien ,ze sa takie braki i co maja ludzie robic w takiej sytuacji?

Jak informuje firma Nexter najnowsza dostawa szczepionki Novo-Helisen Depot 3 roztocza kurzu domowego ma trafić do hurtowni w najbliższy poniedziałek. Należy udać się do apteki w połowie przyszłego tygodnia i poprosić farmaceutę o zamówienie konkretnej szczepionki.

Problem z dostępnością wynika z faktu, iż do aptek trafiają tylko niewielkie ilości preparatu. Proszę uczulić farmaceutę, aby pytał w hurtowniach o dostępność leku w przyszłym tygodniu.

Niestety na ten moment tylko tyle mogę zrobić. Stale monitorujemy sytuacje z brakiem dostępności szczepionki, jak tylko sytuacja ulegnie poprawie, dostępność będzie można śledzić pod tym adresem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-kielcach

Dostępność szczepionki w aptekach w Polsce można sprawdzić pod tym adresem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-polsce

O problemach z dostępnością szczepionek Novo-Helisen pisaliśmy również na naszym blogu, zachęcam do zapoznania się z naszym wpisem:
https://www.gdziepolek.pl/blog/jakich-lekow-moze-zabraknac-w-polsce-styczen-2019