TomaszR (anonim, 213.238.77.)
około 3 lat temu, Mazowieckie

Gdzie w Warszawie kupię Plaquenil 200mg?

Witam, Pilnie potrzebuje Plaquenil 200mg - 180 tabletek, Warszawa okolice proszę o pomoc
Tomasz

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Obecność leku Plaquenil w hurtowniach, a tym samym w aptekach, jest wynikiem sprowadzenia go do Polski drogą importu interwencyjnego. Daje to możliwość otrzymania przez pacjenta leku z zagranicy, który jest dopuszczony do obrotu w państwie, z którego jest sprowadzany, a niedostępny na terytorium Polski.
Podstawą do sprowadzenia takiego produktu leczniczego jest zgoda na dopuszczenie leku do obrotu, którą otrzymuje hurtownia farmaceutyczna bezpośrednio od Ministra Zdrowia.

Zgodnie z informacją otrzymaną przed chwilą od miejscowego przedstawiciela podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Plaquenil mg - firmy Sanofi Aventis Sp. z o.o., firma aktualnie czeka na kolejną zgodę od Ministra Zdrowia na dopuszczenie następnej puli leku do obrotu, dlatego nie jest jeszcze znany przybliżony termin kolejnej dostawy preparatu do hurtowni.

Maciek
około 3 lat temu

Dzień dobry,

obecnie leku Plaquenil nie ma w żadnej warszawskiej aptece, spośród tych odpowiadających na zapytania pacjentów na GdziePoLek.pl. Preparat ten pojawia się jednak od czasu do czasu w aptekach.

Pod poniższym linkiem sprawdzi Pan dostępność Plaquenilu:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/apteki/w-warszawie

Jak tylko lek pojawi się w którejś aptece, będziemy mieli o tym informację.