Wiatam chciałam się zapytać czy to normalne że moje krwawienie z odstawiani jest o wiele mniejsze niż zawsze. Dodam że leki brałam zawsze o stałej prze oraz miałam dużo stresu związanego z maturą. Wiec wykluczam ciąże. Plus czytałam że jeśli jest krwawienie z odstawienia nawet małe to wyklucza ciąże czy to prawda ?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Katarzyna Domagała Farmaceuta
5 lat temu
Na temat tego, czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciążę, szczegółowo pisaliśmy tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/24161/czy-jest-mozliwe-aby-w-przypadku-ciazy-doszlo-do-krwawienia-z-odstawienia
Tak, jest to normalne, że krwawienie z odstawienia ma różną długość, intensywność, czy występuje w innym dniu niż zwykle, gdyż organizm nie musi działać, jak w zegarku.