Fewq (anonim, 91.90.160.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Kiedy będzie dostępny żel intymny K-Y Jelly?

Dzień dobry! Od dłuższego czasu poszukuję, dotychczas dostępnego w aptekach bez problemu, nawilżającego żelu intymnego K-Y Jelly. Czy wiadomo z jakiego powodu jest niedostępny w aptekach i kiedy można spodziewać się jego dostępności?
Dziękuję za odpowiedź.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Fewq (anonim, 91.90.160.)
około 10 miesięcy temu

Serdecznie Pani dziękuję za pomoc. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam ciepło.

około 10 miesięcy temu

Konkretnej apteki nie wskażę, ponieważ nie mam wiedzy w tym temacie.

Na pewno proszę sprawdzić, czy apteka internetowa działa legalnie. W tym celu proszę zwrócić uwagę na logo, które umieszczę poniżej. Umożliwia ono identyfikację aptek legalnie sprzedających leki na odległość. Zostało ono wprowadzone w 2014 roku przez Komisję Europejską i jest rozpoznawalne w całej Unii Europejskiej.
Pod takim wspólnym logo znajduje się flaga państwa członkowskiego. Określa ona miejsce zamieszkania lub siedzibę podmiotu oferującego produkty lecznicze w sprzedaży na odległość. Obok flagi znajduje się napis w języku danego kraju, który informuje o potrzebie kliknięcia we wspólne logo. Po kliknięciu na stronie w powyższe logo powinno nastąpić przekierowanie do wpisu danej apteki w Rejestrze Aptek. Obecność apteki w rejestrze świadczy o jej legalności i gwarantuje posiadanie zezwolenia przez daną placówkę. Jeżeli coś będzie nie tak, np. po kliknięciu nie zostaniemy przekierowani do rejestru aptek lub strona nie posiada takiego logo, zakup może być ryzykowny, ponieważ taka "apteka" działa nielegalnie.

Fewq (anonim, 91.90.160.)
około 10 miesięcy temu

Dziękuję. Niestety oficjalny sklep producenta nie oferuje dostawy do Polski. Próbowałam szukać w zagranicznych aptekach online, ale bezskutecznie. Być może Pani mogłaby polecić jakąś godną zaufania aptekę online z UE lub GB?
Również zwróciłam uwagę na fakt oferowania produktów z danymi poprzedniego właściciela marki przez sprzedawców i stąd moje wątpliwości.

około 10 miesięcy temu

Wszystkie produkty marki K-Y dostępne są na stronie producenta:
https://www.k-y.com/collections/all-products

Oczywiście w innych krajach produkt jest w regularnej sprzedaży.
Zwrócę tylko uwagę, że w sprzedaży w Internecie jest wiele produktów, przy których znajduje się zdjęcie pudełka z nazwą producenta Johnson&Johnson, który w 2014 roku sprzedał markę.
Podejrzewam, że część zdjęć jest nieaktualnych.

Fewq (anonim, 91.90.160.)
około 10 miesięcy temu

Dziękuję ślicznie za odpowiedź. A czy udało się może Pani ustalić czy produkt o innej nazwie produkowany na inne rynki europejskie (wspomniany przeze mnie K-Y Lubricating Jelly Sterile) rzeczywiście pochodzi od producenta czy może jest on wycofany z produkcji nie tylko na terenie Polski?

około 10 miesięcy temu

Udało mi się skontaktować z przedstawicielem producenta (firma Reckitt Benckiser). Żel już od pewnego czasu nie jest dystrybuowany w Polsce. Najprawdopodobniej nie będzie już w ogóle dostępny.

około 10 miesięcy temu

Postaramy się jutro skontaktować z producentem.

Fewq (anonim, 91.90.160.)
około 10 miesięcy temu

Dziękuję bardzo. Będę zobowiązana, jeśli uda się ustalić coś więcej na ten temat. Jest to jedyny produkt, który jak do tej pory nie wywoływał podrażnień na mojej wrażliwej skórze. Na niektórych portalach (również polskich) można zakupić żel o nazwie K-Y Lubricating Jelly Sterile (nie chcę podawać bezpośrednich linków), ale na stronie deklarowanego producenta - Reckitt Benckiser Healthcare UK Ltd. nie znalazłam tego produktu, więc mam wątpliwości co do jego pochodzenia.

około 10 miesięcy temu

Niestety żadna z aptek, która z nami współpracuje, nie deklaruje posiadania na stanie żelu K-Y Jelly. Można to śledzić w poniższym linku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/41914/k-y-jelly-zel/apteki/w-polsce

K-Y Jelly jest żelem o zbliżonym pH do naturalnego pH pochwy. Pomaga zwiększyć nawilżenie miejsc intymnych.

Na tę chwilę nie jest nam znana przyczyna braku dostępności wyżej wymienionego produktu. Postaramy się skontaktować z podmiotem odpowiedzialnym za obrót i umieścimy informację w bieżącym wątku.

Polecam nasze artykuły:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/infekcje-intymne-jak-sobie-poradzic
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/seks-i-zdrowie-intymne