Ania (anonim, 91.246.67.) Warszawa 19 miesięcy temu

Czy Supremin można łączyć z paracetamolem?

Czy supremin można łączyć z paracetamolem?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

19 miesięcy temu

Tak, można zażywać paracetamol podczas kuracji lekiem Supremin.

Załączam opracowania, które mogą okazać się pomocne:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/kaszel-suchy-i-mokry-jak-go-leczyc - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/kaszel-suchy

od 13,89 zł

200 mililitrów

od 21,99 zł

150 mililitrów

od 17,99 zł

12 tabletek

od 5,00 zł

10 czopków = 2 blistry

od 5,49 zł

100 mililitrów

od 4,24 zł

20 tabletek = 2 blistry

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.