Edyta (anonim, 185.157.12.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy Heviran to odpowiedni lek na kaszel i gorączkę?

Doktor przepisał mi heviran 800 mg, co 8 godzin.po jednej tabletce przy schorzeniu gorączka i kaszel. Czy uważa pan /pani ze to odpowiedni lek na gorzaczke i kaszel bo czytając ulotkę widzę ze jest to.lek na opryszczke a ja żadnej opryszczki nie mam

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Heviran jest lekiem przeciwwirusowym, zawiera acyklowir, który stosuje się w leczeniu zakażeń skóry i błon śluzowych wywołanych przez wirus opryszczki pospolitej oraz w zapobieganiu nawrotom opryszczki oraz w leczeniu zakażeń wywołanych przez wirus ospy wietrznej i półpaśca. Takie są zarejestrowane wskazania do zastosowania tego leku.

Takie informacje mogę przekazać Pani z farmaceutycznego puntu widzenia. Natomiast niestety nie wiem, jakie schorzenia zdiagnozował u Pani lekarz, nie wiem też, jakie wnioski wyciągnął z przeprowadzonego wywiadu i badania, a co za tym idzie - trudno mi recenzować decyzję o zastosowaniu preparatu Heviran.

Jeśli ma Pani wątpliwości - proszę skontaktować się z lekarzem i poprosić o wyjaśnienie, jakie korzyści przewiduje z zastosowania leku Heviran w Pani indywidualnym przypadku.