Fred (anonim, 83.26.255.) Warszawa 3 lata temu

Gdzie kupię i ile kosztują leki Humira i Enbrel?

Czy.dostane.lek.Humira.lub.Enbrel.i.jaka.jest.cena.tych.lekow

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Marta Janocha Farmaceutka

3 lata temu

Polecam lekturę poniższego wątku:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/25486/humira-jakie-sa-najwazniejsze-informacje-umozliwiajace-podjecie-leczenia-lekiem

Cena hurtowa brutto leku Humira wynosi - zgodnie z obwieszczeniem refundacyjnym aktualnym na dzień 25.12.2020 roku 2577,87 PLN, zaś leku Enbrel 25 mg/ml - 1445,85 PLN.

Oba leki dostępne są bezpłatnie w ramach programów lekowych.

Enbrel jest lekiem zbudowanym z dwóch białek ludzkich. Blokuje aktywność innego białka, powodującego zapalenie. Lek Enbrel powoduje zmniejszenie zapalenia, które towarzyszy różnym chorobom. U dorosłych (w wieku 18 lat i starszych) Enbrel może być stosowany w leczeniu: reumatoidalnego zapalenia stawów o przebiegu umiarkowanym lub ciężkim, łuszczycowego zapalenia stawów, ciężkiej osiowej spondyloartropatii, w tym zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, łuszczycy o przebiegu umiarkowanym lub ciężkim – zwykle w każdym przypadku, kiedy po stosowaniu innych powszechnie stosowanych schematów leczenia nie uzyskano wystarczającej odpowiedzi lub okazały się one nieodpowiednie dla pacjenta.

Załączam ulotkę leku: https://www.gdziepolek.pl/produkty/27137/enbrel-iniekcja/ulotka

W tej chwili jedna apteka w Polsce dysponuje tym lekiem: https://www.gdziepolek.pl/produkty/27137/enbrel-iniekcja/apteki/w-polsce

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły