---

Anna (anonim, 151.19.181.) Warszawa 3 lata temu

Czy podczas wykonywania testu na koronawirusa mogło dojść do uszkodzeń ciała skutkujących bólem głowy?

Moja córka po teście na corona wirusa cierpi na ból głowy. Czy możliwe że uszkodzone zostało coś?

48 odpowiedzi, 5 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.
Odpowiedź usunięta, ponieważ: jest spamem.

Hanna (anonim, 5.184.198.) 49 dni temu

Miałam wykonany agresywnie test COR do teraz mam wycieki z nosa, mam krzywą przegrodę z tej strony wyciek byl częściej, były bóle głowy, od tego czasu zawaliło mi się zdrowie . Obecnie ze zrobionych badań w kierunku nowotworowym test wykazuje białaczkę. Dolegliwości są skórne i krwawe podbieniecia, pękanie naczynek i bol mięśni, kości bol żył i żylaki które się błyskawicznie pojawiają i jest ich na całych nogach co raz więcej.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 miesiące temu

Nie jest to typowe zjawisko. Takie uszkodzenie jest bardzo mało prawdopodobne.

Załączam linki do stron, gdzie można porównać ceny tego typu produktów w aptekach internetowych i zamówić je z odbiorem w aptece lub dostawą do domu:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/118073/test-antygenowy-grypa-a-b-covid-19-rsv-combo-ag-fluorecare-test/apteki

https://www.gdziepolek.pl/produkty/117592/test-antygenowy-grypa-a-b-covid-19-rsv-combo-milapharm-test/apteki

Tutaj podpowiadamy, jak wybrać najlepszy test antygenowy na koronawirusa:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jaki-test-antygenowy-na-koronawirusa-wybrac

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Łódź czy Białystok produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive - sprawdź czy w Twojej lokalizacji usługa jest dostępna:

https://www.gdziepolek.pl/koszyk/szybka-dostawa?src=zf

Piotr (anonim, 79.184.233.) 3 miesiące temu

Witam wszystkich i chciałem was ostrzec przed tymi testami co robią Tera po przychodniach żebyście się nie dali namówić do tego testu chińskiego bo to ściema to jest poto żeby zaaplikować wam do nosa grafen który jest szkodliwy dla organizmu ludzkiego kaleczy narzada ludzkie prowadzi do zwapnienia nawet płuc ja się dałem namówić i teraz żałuję źle się czuję ten test można wsadzić do banana i wyjdzie fałszywie dodatni

Adam (katwor@o2.pl) (anonim, 185.229.125.) 7 miesięcy temu

U mnie po 5 dniach od wykonania testu, dokładnie po przyjeździe do sanatorium typowe objawy jakie Państwo opisujecie. Nietypowe świdrowanie w zatokach. Poprosiłem lekarkę o naświetlanie zatok. Po pewnym czasie świdrowanie w głowie , utrata węchu, szary śluz z zatok od 2 lat. Wizyty u laryngologa , neurologa . Sam pobrałem śluz do pojemniczka i zaniosłem do laboratorium. Wykonano posiew i antybiogram. Wyszły jakieś grzyby na które dostałem lek, który nic nie zmienił. Zamierzam wykonać ponownie to badanie. Lekarze albo nie mają pojęcia o właściwym celu wykonywania testów i szczepień, albo są kupieni. Nie mamy do kogo zwrócić się w celu podjęcia właściwego leczenia.

Marek (anonim, 37.248.169.) 11 miesięcy temu

Wprowadzenie sztyftu bardzo głęboko do przewodów nosowych powoduje uszkodzenie bariery hemato-encefalicznej na głębokości czaszki. Dlatego testowanie tak bardzo boli !!!

Paweł z Kalisza (anonim, 37.248.169.) 11 miesięcy temu

Ja zachorowałem na zapalenie płuc w listopadzie 2021,sam zawiozłem się na SOR w szpitalu w Kaliszu. Tam, bez pytania mnie o zgodę, wykonano mi test na covid wpychając mi na siłę ten pierdolony patyk do nosa tak głęboko, że kretyn, który mi to robił, puścił mi z nosa krew... I test wyszedł negatywny... Potem znów ten sam kretyn podszedł do mnie (a byłem słaby i na wpół przytomny z powodu osłabienia), i znów wykonał ten pojebany test, znów wpychając mi to gówno do nosa... Nagle test wyszedł dodatni... Pierdolona covidowa ściema... Możliwe, że doszło do uszkodzenia czegoś wewnątrz...

Przeżyłem piekło (anonim, 79.191.86.) 11 miesięcy temu

Ja przez 6 miejscy od testu PCR nie byłem sobą nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Ból głowy, lęk, mroczki przed oczami, uczucie chodzenia czegoś po głowie, katar, odrealnienie.
Tak dużo ludzi to ma, a nikt tego nigdzie nie zgłosił, nie były badane testy PCR. Przecież ewidentnie widać że jest coś na tym patyczku do testowania...

Patka (anonim, 31.60.227.) 11 miesięcy temu

W Prawie pacjenta gov.pl pisze że nie ma obowiązku robienia przez szpitale testu na covida.A w Bydgoszczy cały czas praktykują.Nie dość że w ciązy na izbie przyjęć tak boleśnie robią a miałam 3 razy robiony wymaz z nosa a mam skrzywioną przegrodę dodatkowo biorę zastrzyki Clexane na rozrzedzenie krwi aby nie doszło do obumarcia płodu to niestety ale powikłania są bardzo duże po wymazie.Zalałam się krwią silny krwotok z nosa i zemdlałam.Chwilę po cała twarz obolała jak i oczy i uszy.Do teraz mam problem z zatokami przez te wymazy.Najgorsze ze mnie to znowu czeka.Czy niema jakiś normalnych testów na covida?? Lub potrzebny jakiś kwitek od lekarza aby uniknąć wymazu w ciąży??

Odpowiedź usunięta, ponieważ: zawiera ataki osobiste.

Amanda (anonim, 77.113.106.) 15 miesięcy temu

I po co pierdzielić ludziom głupoty i traktować jak pariasów. Ludzie jaj sobie nie robią.
Ja nigdy w życiu nie byłam chora na zatoki. Na gardło od 75 r. Na grypę ostatnio chorowałam w 97r. Przeszłam covid w paźdz 2020: lekki katarek przez 2 godz, aż się zdziwiłam, że mam katar, na następny dzień lekka chrypka 2 godz, na następny lekka gorączka i ona troszkę mnie pomęczyła, ale nie za bardzo. Węch, smak nie straciłam. Po teście nic mi nie było. Nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Kolejny test miałam w maju 2021, spoko. Kolejny w lutum 2022. I tu od razu był problem. Był bolesny. Kichałam z 5 minut. Zbeształam babę, bo szmata się śmiała ze mnie "no co też pani wyprawia". Niewiele brakowało, a wytargałabym za łeb. Jestem osobą niepełnosprawną od dziecka. Mam dość beszczelności sł zdrowia. Wierzcie mi, że tu lepszy bity jak proszony. W nosie kręciło mi cały czas. Za 2 dni katar nie do opisania. Za 4 dni bolało gardło, za tydzień kaszel. Kur...a ja nie byłam chora od 97r. Lekarz p kont też pierdolił jak i Wy. Wybaczcie, że klnę, ale nie mogę już czytać tych kłamstw. W maju pojechałam do dobrgo laryngologa do W-wy. To co tam usłyszałam zmroziło mi krew w żyłach. Można testem trwale uszkodzić nerw. Stąd objawy neurologiczne u ludzi. Ja na szczęście miałam uszkodzoną zatokę. PS. W pandemii służba zdrowia zaprzedała się diabłu.

Aleks (anonim, 217.97.72.) 1 rok temu

Nie miałam objawów, ale musiałam zrobić test. Niestety od tego czasu mam (nigdy czegoś takiego nie widzialam) ciemnoszarą wydzielinę z nosa i silny ból głowy, do tego straciłam przytomność z tego osłabienia. Bardzo się boję teraz korzystać ze służby zdrowia, żeby znowu nie zmusił mnie ktoś do takiego testu i zastanawiam się, dlaczego rząd nie kupił normalnych testów, bo takie przecież są.

Michalina55 (anonim, 37.30.108.) 1 rok temu

przecież oni nie wysyłają do testów na grafen wszystkich wszystkich fiolek a czy ktoś sprawdzał testy pcr,one też zawierają grafen. wielkie oszustwo,spójrzcie na polityków oni noszą wszyscy tak jak Bill Gates te materiałowe maseczki ,a nam każą zakładać te chirurgiczne które zawierają grafen.

jeanne (anonim, 37.30.108.) 1 rok temu

Dobry wieczór,ponoć w tych testach jest grafen. proszę poczytać czym jest grafen i jaki ma wpływ na płuca i mózg. ponoć działa na płuca podobnie jak azbest.w tekstach o grafenie z 2017 roku czyli sprzed pandemii jest mowa o możliwych zwłóknieniach płuc.

Joanna (anonim, 213.55.221.) 2 lata temu

Sam patyk nie jest w stanie uszkodzić zdrowej dziurki nosa. Problem się zaczyna kiedy ktoś może mieć polip albo skrzywiona przegrodę. Wybrałabym się do lekarza, że sprawdzić skąd te bóle.

Ania (anonim, 31.0.48.) 2 lata temu

Kazano mi zrobić test ze względu na objawy . Niechętnie ale zrobiłam. Teraz od 2 miesięcy czuje jak spływa mi jakąś wydzielina z nosa do gardła o niespotykanym smaku , zbliżonym do tego jaki poczułam kiedy włożono mi patyk z niewiadomo czym.

Ukasz (anonim, 94.254.164.) 2 lata temu

Nie wiem czy inni też tak mają/mięli, ale u mnie po dokonaniu pobrania próbki do badania PCR, mam cały czas wrażenie, że tam w miejscu gdzie był ten " patyk" coś jest nie tak. Lekko boli mnie głowa, wrażenie pulsowania na oko. Nie wiem czy to ma związek, ale od pierwszej nocy po teście silnie się pocę. Jakby organizm walczył z jakimś stanem zapalnym. Przed testem brak większych problemów ze strony głowy, układu nosowo-gardlowego i ogólnie. Wynik testu negatywny. Test wykonany w celu podróży.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: zawiera informacje pseudonaukowe.

Monika (anonim, 213.134.161.) 2 lata temu

Witajcie! Mam ten sam problem. Po teście na drugi dzień rozbolała mnie głową.Ból trwa już 1.5 tygodnia. Jest dziwny,taki migrenowy pulsujący. Do tego mroczki w oku. Ktoś sobie poradził z tym?

Lalusiowa (anonim, 5.173.112.) 2 lata temu

Witam mam problem dziś byłam na wymazie na covida . Po czym nie suszę na jedno ucho lewe czy ktoś tak miał i może doradzić co z tym zrobić ?

Karolina (anonim, 188.147.34.) 2 lata temu

Cieszę się, że Państwo dzielicie się swoimi odczuciami po testach. Byłam pewna, że panikuję. Niestety po teście PRC również boli mnie głowa, zatoki z którymi już długo nie miałam problemów. Pomimo, że nie posiadam wyspecjalizowanej wiedzy na temat poboru wymzów i wpływu na zatoki, wiem z doświadczenia technika dentystycznego, że ma to duży wpływ na zakoki, wszególności dla osób z zapaleniem lub nieprawidłościami kostymi ,niestety nie jest to uwzględniane podczas pobierania próbki. Zastanawiające dla mnie jest to, że ta praktyka trwa długi czas, a nie spotkała się ze zmianą poboru próbki.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @M.J.M.: nie podała Pani adresu e-mail, w związku z tym nie mogę podjąć żadnego działania z nim związanego.

Jeśli chodzi o test, to pracownik pobierający wymaz musi wykonać go zgodnie z instrukcją wykonania danego testu. Dysponując testem do którego wymaz ma być pobrany z nosa lub nosogardła nie może pobrać próbki tylko z gardła na Pani żądanie.

M.J.M.  (anonim, 109.206.213.) 2 lata temu

Jeszcze raz podaję maila, za pierwszym razem był błąd. Przepraszam.

M.J.M.  (anonim, 109.206.213.) 2 lata temu

Po wykonaniu testu, materiał pobierany z nosa, przez 10 dni z nosa leciały mi skrzepy krwi. Teraz jest ponad miesiąc i wciąż zdarza się śluz zabarwiona krwią. Do tego bóle glowy po tej stronie gdzie wymaz był pobierany, inne niż wszystkie jakie dotychczas miałam. Pracownik medyczny na moją prośbę by wymaz był pobierany z gardła, odpowiedział, że MUSI być z nosa. Czy to jest prawda, jeśli nie, jak na przyszłość się przed tym bronić? Nie chce znowu przechodzić to samo co tym razem przechodziłam. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @zuzk: opisane dolegliwości nie są standardowe po wykonaniu testu.

zuzk (anonim, 46.5.2.) 2 lata temu

3h temu osoba która przeprowadzała test na COVID-19 wsadziła mi patyczek tak daleko, ze nie można było wytrzymać. Wyciągnęła patyk wraz ze śluzem z nosa, który bardzo się ciągnął i był żółty. Od tego czasu nie mogę przestać kichać oraz mam wrażenie ze wysoko w nosie coś mi zalega i przez to przy każdym wdechu w nosie czuje bardzo mocne swidrowanie. Czy jest to normalne?

Agnieszka Soroko Farmaceuta

2 lata temu

W przypadku takich wątpliwości i nieustających objawów, najlepiej będzie skontaktować się z lekarzem.

Zagranica (anonim, 94.134.182.) 2 lata temu

Ja dzis robilam w pracy o 7rano test.Robiła go moja szefowa w seniorenzentrum.Czułam jak silnie mi włożyła patyk do nosa.Po około 3 minutach miałam silny ból głowy w skroni od strony robionego testu,oraz było mi słabo i mdlo.Glowe myślałam,ze mi rozsadzi i calą miałam gorącąMiałam uczucie,ze zaraz zwymiotuje i tak pare godzin w pracy.Wzięłam tabletkę 800 na ból głowy,ale tylko mdłości minimalnie zeszły po 2h,a głowa dalej boli do poludnia..i nie wiem czy za daleko i nie powierciła w tym nosie,albo cos uszkodziła...???!!!Leże po pracy w łóżku a głowa dalej boli!Jest mi dalej mdło..

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Do @Marzena:

Na chwilę obecną nie są dostępne badania wskazujące na możliwość uszkodzenia ciała skutkującego bólami głowy podczas wykonywania testu PCR w kierunku SARS-CoV-2.
W przypadku, gdy posiada Pani dodatkowe informacje związane z ewentualnymi powikłaniami o teście prosimy o ich przedstawienie.

Na naszym forum odpowiedzi udzielają przede wszystkim farmaceuci. Jesteśmy specjalistami od leków i w przypadku, gdy ma Pani pytania związane m.in. ze stosowaniem preparatów zachęcamy do ich zadawania. Udzielimy odpowiedzi zgodnie z obowiązującą wiedzą medyczną.

Marzena  (anonim, 94.254.167.) 2 lata temu

Szanowne Panie farmaceutki,
Skoro tyle osób opisuje te same objawy, to nie może być przypadek. Proszę przestać pisać, że to nie przez badanie PCR w nosie. Portal powinien zmienić konsultujacych, bo na pewno to powinien być lekarz.

Malgo (anonim, 37.248.218.) 2 lata temu

Ja 3 dni temu mialam test z powodu zatrucia.Test negatywny .jednakże ratownik wręcz sadystyczny sposób bolesny trzy krotnie zbyt głęboko patyk wkladal.Twraz mam problemy z bólem zatoki oraz glowy crp podyzszone .Zgłoszę do rzecznika praw pacjenta.oraz w zależności co dalej będzie z zdrowiem o odszkodowanie do sądu.

Juras (anonim, 91.223.64.) 2 lata temu

Niestety u mnie podobne objawy po zrobieniu testu abota drętwienie nóg rąk oraz głowy potylica, oraz jakby napięte mięśnie w okolicy serca, zrobiłem wszystkie badania jak w podręczniku a ból nie ustaje nie wiem czym to jest spowodowane🙁

Pat. (anonim, 159.205.224.) 2 lata temu

Od 2 lat nie mialam problemu z zatokami, nie chorowałam. Po teście na covid zaczęła się masakra, ból głowy i zatok. Żałuję że pozwoliłam sobie to zrobić. Minęło 1,5 tygodnia a ja nadal czuje się beznadziejnie.

Praca (anonim, 37.47.73.) 2 lata temu

Witam, po teście na kowid kiedy wciśnięto mi patyk do mózgu miałem potworne bóle głowy oraz problemy z oczami . Testy te są tylko dla podniesienia nagonki medialnej i niczemu nie służą

Lena (anonim, 86.133.12.) 2 lata temu

Ja robilam wczrsniej testy pcr, sama sobie glownie, raz przez kogos. Ostatnio znowu musialam zrobic poniewaz mialam bol gardla i kaszel i pracodawca poprosil. Zrobilam go sama ale od tamtej pory bol gardla nie mija, do tego bol nosa i skrzepy krwi w nim ciagle, a szczrgilnie po nocy. Mialam tez wczoraj przedsmak drgawki, kiedy usypialaj rzucilo mi w gore cale ramie 2 razy. Szok.

Malwa (anonim, 46.134.159.) 2 lata temu

Poprosze o kontakt osoby, u ktorych pojawily sie powazne komplikacje po wykonaniu testu na koronowirusa z nosa.
Moj mail: Malwa09@interia.pl

Sławomir (anonim, 31.61.181.) 2 lata temu

Test zawiera nanocząstki grafenu. Proszę tego testu nie robić. Mojej żonie pół roku bolała głowa a minął już rok i w nosie na iie goi się strup, bez przerwy się odnawia. To celowe działanie

Yaga (anonim, 217.73.182.) 2 lata temu

Po tescie PCR z nosa 1.06 a nastepnie kolejnym antygenie 5.06 mam kompletnie niedrožną prawą dziurke nosa. Bole glowy, oka i drętwienie glowy z tylu na potylicy. Pulsowanie i drętwienie glowy zaczynające sie od prawego oka aż do tylu głowy. Tomograf zatok wykonany 15.06 wykazal zgrubienie blony zatoki klinowej. Czy faktycznie wsadzanie 10cm patyka w nos pod oko jest bezpieczne?

Medyk (anonim, 79.184.200.) 2 lata temu

Jest możliwość dostarczania leków za pośrednictwem kości, płytki sitowej. Płytka sitkowa jest częścią nosa i czaszki. Znajduje się w górnej części jamy nosowej. Przypomina sitko jej 50% powierzchni to dziurki, przez które przechodzą nerwy węchowe. Za jej pośrednictwem można podawać leki dostarczając je bezpośrednio do ośrodkowego układu nerwowego, omijając selektywność bariery krew-mózg, która ogranicza przepuszczalność do tkanki mózgowej.

Niestety żaden lekarz państwu tego nie powie. Bo wiedzą jedynie tyle ile ich sponsorzy pozwalają im wiedzieć. Często to nie ich wina.

Nie powie też tego, że w USA i Wielkiej Brytanii, po przebadaniu testów na cv19 wykryli, że są one zainfekowane.

Niczego nie sugeruję, ale dużo osób z badanych skarży się na notoryczne migreny, podenerwowanie, trudności z zaśnięciem i mroczki w oku…

Agnieszka (anonim, 89.246.121.) 2 lata temu

Chetnie dodała bym zdjęcie(niestety nie ma tutaj takiej mozliwosci) kartki którą podpisujemy w pracy na przymusowy test covid i o ryzyku jakie może wystąpić po teście na covid, są to między innymi uszkodzenia nerwów, więc po co wmawiać że są całkowicie bezpieczne ?

Bob (anonim, 5.184.102.) 2 lata temu

Po teście na covid silny ból głowy w okolicy oka, tam gdzie ten patyczek był wkłądany. Ból utrzymuje sie juz kilka dni

Weronika (anonim, 77.253.126.) 2 lata temu

Robiono i wczoraj test na covid, Pani wlozyla z duza sila ten patyczek bardzo gleboko, poleciala mi krew z nosa na probce tez znajdowala sie krew, po przyjsciu do samochodu wysmarkalam nos i poleciala krew + male skrzepy, do tej pory boli mnie glowa po prawej stronie i okolice oka... czy to normalne?

Mon (anonim, 31.183.226.) 2 lata temu

Robiłąm test na covid PCR płatny. Wykonano mi go z nosa. z Lewej dziurki. Od razu po wyjęciu jeszcze przy laborantce zaczął mnie bolec środek głowy punkt pomiędzy oczami. Do dzisiaj miałam już reakcje z tzw. przewiania pomimo temperatury 15 stopni i lekkiego wiatru w parku. Zakładając od razu kaptur ból ustępuje.Nie chorowałąm na zatoki, migreny ani inne choroby od 15 lat . Ból glowy który wystąpił następnego dnia po teście wystęuje codziennie, w różnych okresach dnia. Głowa nie boli mnie gdy wyprostuję kręgosłup na macie, lub wstanę od biurka w pracy. Ból nie wystpęuje kilka godzin a gdy się pojawia jest dziwny. Nie przypomina bólu z infekcji zatok ale jest pulsujący. W pracy może mnie głowa nie boleć długi czas a potem muszę wstać i ból ustępuje. JAkie struktury w budowie zatok przynosowych narusza test PCR? Z jakiego miejsca jest pobierany wymaz i co można wtedy uszkodzić z systemu nerwowego, tkani nosowej lub ścian z tkanki ?

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @KG: Nie jestem w stanie odpowiedzieć Panu, czy opisane objawy mogą mieć związek z wykonywanymi testami, ale nie wydaje się normalnym, aby odczuwał Pan tak rozliczne i nasilone objawy jak krwioplucie czy zaburzenia neurologiczne. Proponuję zwrócić się po poradę do lekarza.

KG (anonim, 89.79.214.) 2 lata temu

Pracuję w firmie za granicą, w której codziennie są wykonywane wymazy (testy na covid) po takim wymazie mam zawroty głowy, drętwieją mi ręce, jestem blady i bardzo osłabiony, chce mi się wymiotować. nieraz mam krwotok z nosa lub pluję krwią. Bardzo proszę o informację czy takie objawy po wymazach są normalne?

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @......:
Być może dolegliwość ta nie jest związana z samym wymazem, a np. przeciążeniem kręgów szyjnych, a ból promieniuje w okolice prawej strony głowy. Nie jest natomiast możliwe, by wymaz spowodował jakiekolwiek uszkodzenia mogące prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia.

.......  (anonim, 62.158.214.) 2 lata temu

Wczoraj robiłem test na covid,(wymaz z gardła) do dzisiaj kiedy daje głowę do góry boli mnie prawa strona głowy. Czy to normalne? Dodam że za pierwszym razem też miałem wymaz z gardła i takich boli nie miałem.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

W takiej sytuacji jeśli ból nie ustępuje zastosować można środki przeciwbólowe dostępne w aptece bez recepty, np.
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-przeciwbolowe

Anulcia61 (anonim, 212.224.235.) 2 lata temu

Miałam robiony test dziś po 12, obecnie jest 16 boli mnie pół głowy wraz z okiem, co robić?? kiedy miałam robiony test innym razem czegoś takiego nie było

2
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację
)