maria (anonim, 83.29.76.) Warszawa 4 lata temu

Dlaczego nie można kupić obecnie w aptekach leku Nitrendypina Egis i jak długo potrwa ten brak?

Dlaczego nie można kupić obecnie tego leku. Jak długo to potrwa.

10 odpowiedzi, 14 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

31 dni temu

Nowa dostawa Nitrendypiny Egis 10 mg po 30 i 60 tabl. oraz 20 mg po 60 tabl. trafiła już do większości hurtowni w Polsce - poinformował producent. Niebawem należy spodziewać się poprawy dostępności leku w aptekach.

Tutaj można znaleźć aktualne informacje o dostępności leku:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/53430/nitrendypina-egis-tabletki/apteki?pvid=16339#news

Janusz (anonim, 94.254.168.) 37 dni temu

Dlaczego w aptekach i hurtowniach nie ma nitredypiny

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Z działku handlowego firmy Egis dostaliśmy dziś rano informację, iż spodziewano się dostaw leku w I kwartale tego roku. Nadal jednak nie ma potwierdzonych dostaw i konkretnej daty powrotu leku do aptek.

Agnieszka Radź (anonim, 83.30.237.) 3 lata temu

Jest marzec 2021 roku lek miał być w lipcu potem grudniu poprzedniego roku i dalej go nie ma kiedy w końcu będzie dostępny?????!!!!!!!!

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Minister Zdrowia mając na uwadze zdrowie i życie polskich pacjentów, w szczególności tych, u których niemożliwe jest zastosowanie alternatywnych technologii lekowych, wydał zgody na czasowe dopuszczenie do obrotu produktów z nitrendypiną w trybie art. 4 ust. 8 ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne czyli w procedurze tzw. „importu interwencyjnego”. Pierwsze dostawy nitrendypiny sprowadzanej z zagranicy planowane są na przełomie sierpnia i września 2020 r.
Jak tylko leki będą dostępne w aptekach, zamieścimy informację na stronie produktu: https://www.gdziepolek.pl/produkty/53430/nitrendypina-egis-tabletki/apteki/w-polsce Aby otrzymywać aktualne informacje o dostępności leku na swój adres e-mail, wystarczy zapisać się na powiadomienia wybierając ikonę "Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Nitrendypina ", po lewej stronie w podanym wyżej linku.

Tyr (anonim, 5.173.233.) 3 lata temu

A Niemcy mają cały czas tak nas traktuje firma Egis

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Nitrendypina Egis ma wrócić do aptek dopiero na koniec lipca 2020 r.

Aby otrzymywać aktualne informacje odnośnie dostępności leku na swój adres e-mail, wystarczy zapisać się na powiadomienia, wybierając ikonę „Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Nitrendypina”, po lewej stronie, np. tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/53430/nitrendypina-egis-tabletki/apteki/w-polsce

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Jak informuje podmiot odpowiedzialny, lek ma wrócić do aptek w lipcu 2020 r. Z informacji uzyskanych w dniu wczorajszym wynika, iż będzie to raczej II połowa miesiąca.
Przyczyną braku leku w hurtowniach są problemy z dystrybucją.

Nitrendypina Egis dostępna jest jeszcze w kilku aptekach w Polsce, co można sprawdzić tutaj: w opakowaniach 60-tabletkowych https://www.gdziepolek.pl/produkty/53430/nitrendypina-egis-tabletki/apteki/w-polsce w opakowaniach 30-tabletkowych https://www.gdziepolek.pl/produkty/53430/nitrendypina-egis-tabletki/apteki/w-polsce?pvId=70415 Aby otrzymywać aktualne informacje odnośnie dostępności leku na swój adres e-mail, wystarczy zapisać się na powiadomienia, wybierając ikonę „Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Nitrendypina”, po lewej stronie, np. tutaj: https://www.gdziepolek.pl/produkty/53430/nitrendypina-egis-tabletki/apteki/w-polsce

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły