Monika (anonim, 5.173.251.) Warszawa 4 lata temu

Gdzie można kupić lek Humira?

Witam mój brat ma zapalenie błony naczyniowej oka leczył się zawsze lepiej humira 40mg przez projekt ale.juz się zakończył leku niebierze pół roku i zaczyna slepnoc tylko ten lek może mu pomóc gdzie można to kupic?

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.
Odpowiedź usunięta, ponieważ: niezgodność z zasadami społeczności.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Poza programem lekowym lek Humira jest bardzo słabo dostępny w aptekach. Obecnie placówki zintegrowane z GdziePoLek nie posiadają go obecnie na stanie:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/36536/humira-iniekcja/apteki/w-polsce

Więcej wyjaśnień i dodatkowe informacje można znaleźć w poniższych odpowiedziach na analogiczne pytania: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/5894/humira-jak-jest-cena-leku-humira https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/10792/humira-gdzie-mozna-kupic-lek-humira-i-jaki-jest-jego-koszt

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację