Aga (anonim, 5.173.168.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

W jakiej cenie jest Janumet?

W jakiej cenie jest u państwa lek janumet?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Na naszym portalu można sprawdzić dostępność wybranego środka aptecznego w dowolnej aptece w Polsce podłączonej pod nasz system, a następnie go zarezerwować i odebrać - leki na receptę po okazaniu tego dokumentu. Rezerwacja jest zwykle ważna do końca następnego dnia.

Proszę mieć na uwadze, że leków na receptę nie można kupić przez internet. Aby je otrzymać należy zrealizować receptę w aptece stacjonarnej.

Cena leku Janumet 50 mg/1000 mg w aptekach połączonych z naszym systemem mieści się w przedziale 99,90 zł - 280 zł:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/38812/janumet-50-mg-1000-mg-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Janumet to złożony lek przeciwcukrzycowy zawierający dwie substancje czynne: 50 mg sitagliptyny oraz 1000 mg metforminy.
Preparat obniża stężenie glukozy we krwi przez zmniejszenie wątrobowej produkcji glukozy i zwiększenie jej zużycia przez organizm oraz przez oddziaływanie na poziom hormonów inkretynowych. Zwiększa uwalnianie insuliny w odpowiedzi na glukozę. Stosowany jest w leczeniu cukrzycy typu 2.
Załączam jego ulotkę:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/38812/janumet-50-mg-1000-mg-tabletki-powlekane/ulotka

oraz artykuły, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/ile-kosztuje-zycie-z-cukrzyca
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/cukier-czy-slodzik-co-wybrac