Iwo (anonim, 188.146.44.) Warszawa 4 lata temu

Czy przyjmując leki Symbicort oraz Ventolin, mogę dodatkowo zażyć Singulair?

Witam mam pytanie, syn 13 lat przyjmuje w tej chwili symbicort 180 i doraźnie ventolin. Czy mogę mu podawać jeszcze na noc singulair 5? Kiedyś przepisała mu pulmonolog tylko nie pamiętam czy razem oba leki

2 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Wiki (anonim, 188.147.34.) 3 lata temu

Singular niszczy żołądek ,brałam go kilka lat temu i do tej pory mam problemy

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Niestety, nie może Pani podawać synowi leku Singulair bez wyraźnych zaleceń lekarza. Nawet jeśli nie ma ku temu wyraźnych przeciwwskazań w formie interakcji - przeciwwskazania takie może widzieć lekarz - proszę pamiętać, że to on ma wgląd w kartę zdrowia Pani syna i widzi rzeczy, które dla mnie są niewiadome. Nie opisuje też Pani przyczyny, dla której chciałaby podać ten lek.

Ze swojej strony mogę doradzić kontakt z lekarzem, najlepiej tym, który przepisywał lek - wtedy rozmowa będzie łatwiejsza. Proszę opisać objawy, jakie towarzyszą synowi i skłaniają Panią do podania dziecku leku Singulair oraz zapytać, czy dawkowanie leków należy jakoś szczególnie rozdzielić w czasie - jest to ważne, aby uniknąć ewentualnych działań, w które mogą wchodzić ze sobą wspomniane leki.

Załączam materiały, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-laczyc-leki-ze-soba - https://www.gdziepolek.pl/blog/jak-telefoniczne-otrzymac-recepte-i-zwolnienie-lekarskie

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły