---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

darek (anonim, 69.16.147.) Warszawa 4 miesiące temu

Czy jest możliwość przedłużenia członka operacyjnie?

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przedłużenia członka operacyjnie? Pozdrawiam.

9 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor

4 miesiące temu

Tak, istnieje możliwość przedłużenia członka operacyjnie. Zabieg wydłużenia penisa metodą przecięcia więzadła wieszadłowego jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym, a efekt operacji jest widoczny od razu. Aby zwiększyć skuteczność zabiegu stosuje się specjalne obciążniki, które pomagają wysuwać ukrytą pod powłokami ciała część prącia. Efekt wydłużenia członka po przecięciu więzadła wieszadłowego jest trwały, ale istnieją ograniczone dowody na skuteczność tej operacji. Wedle badania opublikowanego w czasopiśmie medycznym European Urology, tylko 35% panów, którzy poddali się zabiegowi było usatysfakcjonowanych jego efektami.

Istnieją również inne metody powiększania penisa, takie jak iniekcje kwasu hialuronowego lub autologiczny przeszczep tłuszczu wzbogacony o osocze bogatopłytkowe lub PRP z dodatkiem komórek.

Macejtracz (anonim, 37.235.48.) 26 dni temu

zacząłbym od tabletek o nazwie Maxorman. Jedyne które posiadaja technologię ATC. Jak nie pomogą wtedy można pomyśleć o operacji.

eteral (anonim, 185.147.213.) 4 miesiące temu

Brałem penilarge i nie zauwazżżyłem Chcę jednak zaznaczyć,że aby było działanie to trzeba przyjmować tabletki min 2-3 miesiące. Regularnie i najlepiej wspomagać się jeszcze żelem.

darek (anonim, 188.146.95.) 4 miesiące temu

Nie ma w ich przypadku efektów ubocznych?

eteral (anonim, 185.97.16.) 4 miesiące temu

Ma ale jedynie tymczasowe, może przez godzinę albo dwie po użyciu. Tabletki mają lepszy mechanizm działania, mianowicie powiększają ciała jamiste. Początkowo jedynie chwilowo. Potem jednak powiększenie jest stałe (składniki zawarte w tabletkach pompują więcej krwi do członka).

darek (anonim, 198.181.163.) 4 miesiące temu

Sama pompka nie ma działania? Bo nie jest to taki tani sprzęt.

eternal (anonim, 198.181.163.) 4 miesiące temu

Tak. Kwas hialuronowy jest naturalnie wchłanialną do organizmu substancją, tak wiec nie ma tutaj opcji na stałe powiększenie. Na pewno plusem jest tutaj fakt, że takie powiększenie nie jest groźne. I efekt jest odwracalny. Z tego co wiem to można tak powiększyć penisa o 1cm na długość, ale nie więcej. Więcej da się osiągnąć w obwodzie. To ile się powiekszy zależy od osobniczych preferencji oraz tego ile ml kwasu hiauronowego się wstrzyknie. Minus jest również ten, że tanie to nie jest. Wydaje mi się,ze lepiej jest wypróbować sobie tabletki ale te lepszej jakości jak penilarge czy penis complete plus ewentualnie wspomagać się pompką.

darek (anonim, 69.16.147.) 4 miesiące temu

Czy przypadkiem powiększenie kwasem hialuronowym nie jest jedynie tymczasowe? I czy nie da się nim powiekszyc penisa na długość?

eternal (anonim, 205.185.193.) 4 miesiące temu

Z tego co wiem to jest. Ale nie w Polsce. Poza tym odradzałbym Ci szczerze taką operacją ponieważ nie jest do końca bezpieczna. Jest zawsze jakieś ryzyko uszkodzenia penisa w trakcie zabiegu.Tak,ze przestanie on reagować na bodźcie. Potem już trudno jest to odrócić. Sa nieoperacyjne metody powiekszania penisa:
tabletki pompka ewentualnie powiekszanie kwasem hialuronowym

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

    Specjaliści

    Telekonsultacje
    E-wizyta
    Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
    Umów telekonsultację