PAWEL (anonim, 109.199.6.) Laski 4 lata temu

KIedy będą dostępne szczepionki przeciwko grypie?

PYTAM O VAXIGRIP TETRA I INFLUVAC TETRA -AKTUALNIE TE SZCZEPIONKI SA NIEDOSTEPNE A SEZON SZCZEPIEN PGRYPOWYCH TUZ,TUZ

6 odpowiedzi, 11 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Jeśli chce Pani otrzymywać aktualne informacje odnośnie dostępności szczepionek przeciw grypie na swój adres e-mail, wystarczy zapisać się na powiadomienia, wybierając zakładkę " Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej ..." po lewej stronie, np.
https://www.gdziepolek.pl/produkty/95340/vaxigrip-tetra-przeciw-grypie-iniekcja/apteki/w-polsce Informacje na temat dostępności szczepionek są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie. Aby zapisać się na powiadomienia odnośnie dostępności pozostałych szczepionek, wystarczy wybrać jednej z poniższych produktów i zaznaczyć opcję powiadomienia: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/szczepionki-przeciw-grypie

Pacjentka (anonim, 5.173.244.) 3 lata temu

Kiedy będą szczepionki w aptekach co roku się sxvzepie a obecnie mam problem kupić szczpionke.Co rusz słyszę inny termin i w aptekach odpowiadają proszę się dowiadywac!!!!!!

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym od wytwórcy oraz podmiotu odpowiedzialnego za obrót szczepionką Vaxigrip Tetra - firmy Sanofi Pasteur - iniekcja ma trafić do hurtowni w tym tygodniu. Do tej daty należy doliczyć około 7 dni, zanim lek pojawi się w sprzedaży aptecznej.

Dostępność szczepionki będzie można śledzić za pomocą następującego linku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/95340/vaxigrip-tetra-przeciw-grypie-iniekcja/apteki/w-polsce

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym od podmiotu odpowiedzialnego za obrót szczepionką Vaxigrip Tetra - firmy Sanofi Pasteur, firmy Mylan Healthcare Sp. z o.o. - podmiotu odpowiedzialnego za obrót szczepionką Influvac Tetra oraz kilku hurtowni farmaceutycznych, przewidywana data dostawy obu szczepionek do hurtowni to 3 tydzień września tego roku.

Dostępność Vaxigrip Tetra oraz Influvac Tetra w aptekach współpracujących z naszym portalem będzie można sprawdzać pod następującymi linkami:
- https://www.gdziepolek.pl/produkty/95340/vaxigrip-tetra-przeciw-grypie-iniekcja/apteki/w-polsce - https://www.gdziepolek.pl/produkty/95682/influvac-tetra-przeciw-grypie-iniekcja/apteki/w-polsce

Wyszukiwanie można także zawęzić do okolicy - miasta lub województwa.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Nie mamy dokładnych informacji o przewidywanym terminie rozpoczęcia dystrybucji tegorocznych szczepionek przeciwko grypie. Szczepionki przeciwko grypie są produktem sezonowym. Wydaje się, że na dostawy należy jeszcze trochę poczekać. Dokładne wyjaśnienia oraz dodatkowe informacje znajdzie pan w poniższej odpowiedzi:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/9461/w-ktorej-aptece-otrzymam-szczepionke-vaxigrip-tetra

Dostępność obu szczepionek w aptekach współpracujących z GdziePoLek z Pana okolicy będzie Pan mógł śledzić pod poniższymi linkami: https://www.gdziepolek.pl/produkty/95340/vaxigrip-tetra-przeciw-grypie-iniekcja/apteki/w-mazowieckim https://www.gdziepolek.pl/produkty/95682/influvac-tetra-przeciw-grypie-iniekcja/apteki/w-mazowieckim

Załączam także materiały, które mogą Pana zainteresować: https://www.gdziepolek.pl/tematy/szczepienia-na-grype-dla-kogo-sa-przeznaczone https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-szybko-wyleczyc-grype

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły