---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

gabi

Warszawa 3 lata temu

Czy mogę zaufać wynikowi testu ciążowego?

Dnia 28.10 odbyłam stosunek. 19.10 ostatnia miesiączka. Do dzisiaj nie pojawiła się. Robiłam test ciążowy pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny ( był to ) 23 dzień po stosunku, test powtórzyłam w 27,28,29,30 dniu po stosunku. Każdy negatywny. Czy mogę zaufać wynikowi? Czy test jest wiarygodny po tylu dniach od stosunku i po terminie spodziewanej miesiączki?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Olga Sierpniowska

Olga Sierpniowska Farmaceutka

3 lata temu

Wielokrotnie negatywne testy ciążowe wykonane po terminie spodziewanej miesiączki i po przeszło miesiącu od stosunku powinny wykazać ciążę, gdyby do niej doszło. Jeśli dotychczas miesiączkowała Pani regularnie, a miesiączka spóźnia się o więcej niż 7-14 dni, to należy skontaktować się z ginekologiem.

Załączam więcej informacji dotyczących testów ciążowych:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/test-ciazowy-jaki-wybrac-i-kiedy-zrobic

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły