Joanna (anonim, 94.254.184.)
około 2 lat temu, Warszawa

Czy lek Afrin można kupić wysyłkowo?

Witam,chciałam zapytać czy jest możliwość wysłania kilku sztuk afrin pod wskazany adres

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Aerozol Afrin ND (wcześniej dostępny pod nazwą Afrin) zawiera chlorowodorek okaymetazoliny i jest produktem leczniczym wydawanym bez przepisu lekarza. Istnieje więc możliwość zakupienia tego preparatu wysyłkowo, jednak należałoby tego dokonać za pośrednictwem apteki internetowej. Nasz portal nie jest apteką i nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży - umożliwia za to sprawdzenie dostępności preparatów w aptekach stacjonarnych na terenie całego kraju oraz rezerwację produktu w wybranej placówce, co jest przydatne zwłaszcza w przypadku leków trudno dostępnych. Na GdziePoLek może Pani również przeczytać wiele przydatnych artykułów o tematyce zdrowotnej.

Gdyby chciała Pani skorzystać z możliwości sprawdzenia dostępności i/lub rezerwacji leku przez nasz portal, podaję link listy aptek, w których można wykupić Afrin Nd na terenie Warszawy:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/2701/afrin-nd-aerozol/apteki/w-warszawie
Lokalizację, w której wyszukuje Pani lek można oczywiście w każdej chwili zmienić - może być to wybrane miasto, województwo lub cała Polska.

Być może przydatne okażą się również nasze artykuły, w których można przeczytać na temat leczenia różnych rodzajów kataru:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/przeziebienie
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-alergie
https://www.gdziepolek.pl/tematy/katar
https://www.gdziepolek.pl/tematy/preparaty-na-katar-alergiczny

Jeżeli zdecyduje się Pani na zakup Afrinu w aptece internetowej, bardzo proszę pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przy kupowaniu leków przez internet należy zawsze upewnić się, że pochodzą one z legalnego źródła, które posiada zezwolenie na obrót takimi produktami. Zakup w zarejestrowanej aptece internetowej gwarantuje zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania produktu. Leki wydawane z aptek są również sprawdzane pod kątem tego, czy nie zostały sfałszowane. Listę zarejestrowanych aptek internetowych można w każdej chwili sprawdzić w Rejestrze Medycznym:
http://ra.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/_layouts/15/ra/internetpharmacies.aspx
Każda legalnie działająca placówka musi również posiadać na swojej stronie odnośnik do powyższego rejestru oraz charakterystyczny logotyp, który wygląda następująco: