Pigwa (anonim, 5.172.236.) Warszawa 2 lata temu

Czy Escipram można łączyć z lekami Telfexo i Singulair?

Czy escpiram mozna laczyc z lekami przecialergicznimi takimi jak telfaxo i singulair?

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

2 lata temu

Nie ma przeciwwskazań do jednoczesnego stosowania leków Escipram, Telfexo i Singulair Afobam, jeśli zostały przepisane przez jednego lekarza, lub jeśli lekarze przepisujący te preparaty byli poinformowani o tym, jakie inne leki pacjent już zażywa, na jakie dodatkowe schorzenia cierpi i tylko w takiej kombinacji (kolejności), jak wynika z tych zaleceń.
W przeciwnym wypadku taka terapia może nie być bezpieczna.

Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja z nimi celem ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane. Jeśli tak, lekarz może ustalić inne zalecenia odnośnie sposobu ich stosowania.

W przypadku, gdy leki zaordynował jeden lekarz, proszę przestrzegać schematu ich dawkowania.

ktos (anonim, 83.20.220.) 2 lata temu

Teoretycznie mozna, jednak lepiej zapytać lekarza. Jeden lek psychiatryczny , dwa pozostałe alergiczne (trzeba je brać razem?). Zarówno Escipram jak i pozostałe leki mogą powodować senność, zwłaszcza jeśli będą brane wszystkie razem. Dopytaj psychiatry i alergologa.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły