Aga (anonim, 46.134.67.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy jest szansa, że jakieś śladowe ilości spermy mogły znajdować się u mnie na dłoni (trzymałam członka w trakcie wytrysku), które mogłam przenieść na papier toaletowy i gdy się podcierałam doprowadzić do wprowadzenia plemników w drogi rodne?

Mam pytanie odnośnie zachowania skuteczności tabletek Vines przy moim aktualnym opakowaniu. W każdym moim poprzednim opakowaniu nie zdażyło się, aby wzięłam tabletkę wcześniej, ale tez nigdy nie później (zawsze o czasie). Przy tym opakowaniu 4 razy wzięłam już wcześniej tabletkę a jestem na 3 tygodni z blistra. 4 razy wzięłam 3h wcześniej i raz 40min wcześniej od mojej stałej pory. Czy mój sposób brania przy aktualnym opakowaniu (czyli wcześniej) wpływa na ich skuteczność? Czy jestem dalej poprawnie chronienia?
Stwierdziłam ze lepiej chyba będzie wcześniej wziąć niż później. Czy dobrze myślałam? Czy przez te moje wcześniejsze branie muszę się dodatkowo zabezpieczać?
1. Wtorek, środa i czwartek to były dni kiedy przyjęłam tabletkę wcześniej o 3h, w piątek przyjęłam o stałej porze (10:30), w sobotę o 9:55, a dziś (niedziela) o 10:30
2. Przyjęłam wczoraj tabletkę o stałej porze (10:30) i zauważyłam brązowy śluz. Czy może być to przyczyna tego wcześniejszego brania? Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? Była to 15 tabletka. Dziś tego plamienia już nie mam. Śluz jest prawidłowego koloru. 16 tabletkę przyjęłam o stałej porze. Wykonałam dziś test ciążowy 19 dni po stosunku, który miał miejsce 2 dni przed krwawieniem i wyszedł negatywny.
3. W czwartek udaje się do ginekologa
4.Czy petting mógł mieć wpływ na ten brązowy śluz? Brązowy śluz miałam około 6h po pieszczotach.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

W mojej ocenie pytanie: "czy jest szansa, że jakieś śladowe ilości spermy mogły znajdować się u mnie na dłoni (trzymałam członka w trakcie wytrysku), które mogłam przenieść na papier toaletowy" nie jest pytaniem do farmaceuty - Pani sama powinna wiedzieć, czy podcierała się papierem toaletowym mając czyste dłonie, czy nie. Nie mam możliwości, aby to ocenić - nie byłam świadkiem sytuacji.

Mogę udzielić Pani informacji na temat stosowanych leków, jednak nie odpowiem, czy zachowała Pani w czasie pettingu i wypróżniania się odpowiednią higienę - z wiadomych względów.
Jeśli obawia się Pani ciąży, należy ze szczególną uwagą dbać o czystość dłoni w kontakcie z nasieniem.

Aga (anonim, 46.134.67.)
około miesiąca temu

Oraz jakie jest ryzyko ciąży po pettingu, który miał miejsce w niedziele (2.05-4 dzień po zakończonym krwawieniu z odstawienia).Mianowicie po wytrysku w ustach poszłam do łazienki się załatwić. Czy jest szansa, że jakieś śladowe ilości spermy mogły znajdować się u mnie na dłoni (trzymałam członka w trakcie wytrysku), które mogłam przenieść na papier toaletowy i gdy się podcierałam doprowadzić do wprowadzenia plemników w drogi rodne?