marta.m (anonim, 91.189.60.) Warszawa 5 lat temu

Czym różni się mleko modyfikowane na bazie mleka krowiego od koziego?

Witam, czym rozni sie mleko modyfikowane na bazie mleka krowiego od koziego, bo daje dziecku zwykly Nutramigen ale kolezanka mowila ze ona kupuje tylko takie z mleka koziego, czym ono sie rozni czy jest lepsze?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

1 rok temu

Szukasz najlepszych witamin dla kobiet w ciąży i karmiących piersią w korzystnej cenie? Zapoznaj się z naszą analizą witamin dla kobiet w ciąży i karmiących piersią:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-witaminy-dla-kobiety-w-ciazy-wybrac-analiza

Witaminy dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią można kupić w aptekach stacjonarnych oraz on-line.

Andrzej Polski Farmaceuta

5 lat temu

Dzień dobry,

Najpopularniejsze mleko modyfikowane jest produkowane na bazie mleka krowiego. Jest to związane z jego łatwym pozyskiwaniem i ceną. Alternatywą mogą być produkty na bazie mleka koziego. Proces produkcji preparatów na bazie mleka koziego jest znacznie mniej złożony, przez co są one mniej przetworzone i powszechnie uważane za bardziej naturalne. Jednakże, niektóre dzieci mogą być uczulone na składniki mleka koziego. Jeżeli produkty na bazie mleka krowiego spełnia swoją rolę i nie powoduje uczuleń, nie ma wskazań do ich zmiany. Ostateczna decyzja należy jednak do rodziców. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem pediatrą.

Dostępność produktu na bazie mleka koziego (CapriCare 1 i 2) jest dostępne pod tym adresem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/93581/capri-care-1-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki/w-warszawie https://www.gdziepolek.pl/produkty/93582/capri-care-2-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki/w-warszawie

Pozdrawiam serdecznie!

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły