Bezradna mama (anonim, 31.0.127.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy ktoś może stosował Nutramigen 1 Complete?

Dzień dobry. Moja córka piła Nutramingen 1 LGG lipil i było wszystko dobrze. Jakiś czas temu dostała Nutramingen 1 LGG. Po tym mleku dostała biegunki i miała straszne gazy. Przeszliśmy na bebilon pepti ale tez ma biegunkę. W dodatku wczoraj pojawiła się wysypka przy ustach. Czy ktoś może stosował Nutramingen 1 complete ? Proszę o opinie.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Gość (anonim, 91.235.230.)
około 2 miesięcy temu

Witam. Tez stosowaliśmy lipil było super wszystkie dolegliwości kolkowe i skórne zanikły. Później lgg i tu zaczął się problem juz po połowie puszki zaczęły się biegunki i bule brzuszka . Spróbowaliśmy bebilon pepti syneo wydawało by się ze jest dobrze lecz po niecałym miesiącu okropne gazy , czerwony gorący policzek i wysypka . Próbujemy teraz nutramigen lgg complete konsystencja nie przypomina lipil a bardziej samo lgg lecz rozpuszcza się bez problemu nie to co przy samym lgg .

Tstarata (anonim, 83.26.163.)
około 3 miesięcy temu

Witam u nas to samo pierw było Nutramigen Lgg lipil i było ok teraz lgg i jest biegunka, gazy, kupka ma straszny fetor a pupa płonie. Pani w aptece mówiła, że wiele mam robi awanturę i niby jest minimalna różnica w składzie. Dziś kupię ta nowa wersje Nutramigen Lgg complete

Ilona (anonim, 31.2.22.)
około 3 miesięcy temu

Witam, ja także chciałabym poznać opinię o nutramigenie complete żeby oszczędzić mojemu dziecku cierpien przy zmianie mleka jak miało to miejsce przy nutramigenie lgg LIPIL na zwykły. Dzięki temu wątkowi dowiedziałam się że inne dzieci także mają biegunkę i wysypki po zwykłym lgg. Pozdrawiam

W tej sytuacji bardzo proszę nie opierać się na opiniach pacjentów z internetu, lecz udać z dzieckiem jak najszybciej do pediatry lub lekarza rodzinnego. Chodzi tutaj o zdrowie Pani dziecka.

Pełną listę pytań o mleko Nutramigen znaleźć można tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/nutramigen/opinie-i-pytania