Agu2020 (anonim, 83.26.159.)
około 10 dni temu, Warszawa

Czy mogę być w ciąży?

Witam , spóźnia mi sie miesiączka 7 dni. Okresy mam bardzo nieregularne ponieważ karmie piersią. Zrobilam kilka testów ciążowych wszystkie wyszły pozytywne ale nie zmienia się kolor kreski jest widoczna , wyrazna ale nie tak mocna jak kontrolna. Wynik beta hcg 120.210 czy wynik nie jest zbyt niski jak na wczesna ciazę ? Dodam ze owulacja mogła wystąpić tydzien później niż pokazuje kalendarzyk.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Agu2020 (anonim, 83.26.159.)
około 10 dni temu

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Jednostka beta hcg to mlU/ml. Tzn ta druga kreska jest mocno wyrazna jednak nie tak mocna jak kontrolna , zastanawia mnie czy z dnia na dzien nie powinna nabierać intensywności a od 2dni jest ciągle taka sama , obawiam się czy może mieć to związek np ze spadkiem hcg ? Objawy ciążowe również występuje bardzo delikatne aczkolwiek sa tkliwość piersi jak również poranne mdłości.

Trudno jednoznacznie wyrokować, jednak wiele wskazuje, że może być Pani w ciąży. Często w początkowej jej fazie pasek testowy na teście zabarwia się jedynie nieznacznie.

Wynik betaHCG jeśli podany był w jednostce mld/ml również wskazuje na ciążę.

Najlepszym sposobem na odpowiedź będzie odwiedzenie lekarza ginekologa, który wykona badanie USG i potwierdź lub wykluczy Pani