Hala (anonim, 31.0.85.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy podczas stosowania leku Structum zdarzają się bóle mięśni?

Czy podczas brania Structum bolą kogoś mięśnie udowe? Proszę o informacje!

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nisza (anonim, 83.29.18.)
około 4 miesięcy temu

Witam, Nie ja nie przestałam brać leku. Nie chciałam przerywać terapii. Problem mam z drugim kolanem. Zaczęłam ćwiczyć rozciągać się, pić dużo wody i kości przestały strzelać. To drugie udo nadal jest napięte i często słychać trzask przy wyproście ale nie wiem czy to jest spowodowane przyjmowaniem tego leku. Zdecydowałam skończyć terapię i jak nie przejdzie pójść do lekarza. A czy ktoś jeszcze może się podzielić swoimi doświadczeniami?

Syla (anonim, 31.0.81.)
około 4 miesięcy temu

Witam,prosze o info czy poprzestala pani brac Structum po tym jak zaczely pania bolec uda??

Syla (anonim, 31.0.81.)
około 4 miesięcy temu

Witam biore drugi dzien.Takze zaczely bolec mnie miesnie ud i kregoslup w odcinku ledzwiowym

około 5 miesięcy temu

W przypadku, gdy istnieje prawodpodobieństwo, że zastosowany lek wywołuje działania niepożądane nieopisane w ulotce zachęcam do konsultacji z lekarzem prowadzącym i do zgłoszenia wystąpienia działania niepożądanego.

Nisza (anonim, 83.29.10.)
około 5 miesięcy temu

Tak, mnie bolą mięsnie udowe w jednej nodze. Czuje napięcie mięśni od kolana w górę uda, nasila się po chodzeniu. Zauważyłam też że częściej strzykają mi stawy w różnych częściach ciała. Nie łączyłam tego z przyjmowaniem tego leku, ale faktycznie odkąd go biorę (zaczęłam drugie opakowanie) nie czuję poprawy (pierwotnie trzaski w kolanie) a zaczęłam odczuwać problemy z drugą nogą.

Iwa (anonim, 37.248.167.)
około 5 miesięcy temu

Od tygodnia biorę Structum, zauważyłam, że zaczęły boleć mnie przedramiona, plecy w odcinku piersiowym i kark, jest to uczucie sztywności mięśni

Podczas badań klinicznych przeprowadzonych z udziałem 2244 pacjentów, spośród których 1154 stosowało lek Structum nie zaobserwowano działań niepożądanych w postaci bóli mięśniowych. Podobnego działanie niepożądanego nie stwierdzono również wśród pacjentów stosujących inne preparaty zawierające, tak jak Structum, siarczan chondroityny.

Jeśli jednak podejrzewa Pani, że obserwowane objawy mają związek ze stosowaniem leku, należy to zgłosić. O tym, jak i dlaczego warto zgłaszać działania niepożądane pisaliśmy w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane

Zachęcam także do zapoznania się z materiałami:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/co-oznacza-bol-w-pachwinie
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/witaminy-i-suplementy-na-kosci-i-stawy