Jaro (anonim, 5.173.136.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Czy Bravera Control pomoże na problem z przedwczesnym wytryskiem?

Dzień dobry mam problem z przedwczesnym wytryskiem , podniecam się bardzo szybko i po kilku minutach już dochodzę zawsze tak było po wytrysku opadam ma 50 Lat i chciałbym troszkę dłużej przedwczesny wytrysk mi nie przeszkadza problem jest że się kurczę czy Braweran mi pomoże ?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

do @Lidia:
Kapsułkę można delikatnie zwilżyć tuż przed aplikacją leku. Nie należy jej całkowicie zamaczać, czy przechowywać w warunkach dużej wilgotności, gdyż może to prowadzić do jej uszkodzenia.
O tym, jak aplikować leki dopochwowe piszemy również tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-stosowac-preparaty-ginekologiczne

Lidia (anonim, 37.47.121.)
około 1 miesięcy temu

Czy Gynoxin Uno 600 mg mogę zwilżyć przegotowaną wodą przed aplikacją?

Bravera Control zawiera lidokainę, która działa miejscowo znieczulająco, zmniejszeniu wrażliwość prącia, co wydłuża czas do wystąpienia wytrysku. Jeśli zatem problemem jest przedwczesny wytrysk (zbyt szybki orgazm i ejakulacja), preparat może być pomocny.

Natomiast utrata erekcji (sztywności) członka po wytrysku jest naturalna, w pewnym stopniu indywidualna i preparat Bravera Control nie spowoduje, że członek pozostanie w stanie wzwodu po wytrysku.

Jeśli nie ma Pan przeciwwskazań (można się z nimi zapoznać w ulotce lub porozmawiać na ten temat z personelem fachowym apteki), to proszę po prostu wypróbować produkt Bravera Control. Jest dostępny bez recepty, przy czym nie powinien być stosowany dłużej niż 1 miesiąc bez nadzoru lekarza.

Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101367/bravera-control-aerozol/apteki/w-warszawie
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101367/bravera-control-aerozol
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101367/bravera-control-aerozol/ulotka