On (anonim, 5.173.249.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Jak długo działa lek Bravera Control?

Jak długo działa lek Bravera?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około 3 miesięcy temu

Lek zmniejsza wrażliwość na dotyk. Problemy z erekcją mogą być związane wyłącznie ze spadkiem wrażliwości na dotyk.

Tomo (anonim, 86.44.34.)
około 3 miesięcy temu

Czy po zastosowaniu leku niema problemu ze wzwodem

około 9 miesięcy temu

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią.

Kamil (anonim, 89.64.91.)
około 9 miesięcy temu

Zapomnialem dodać że można spokojnie używac bez prezerwatywy, ale radzę od spryskania profilaktycznie poczekać około 10 min żeby się wchlonal

Kamil (anonim, 89.64.91.)
około 9 miesięcy temu

Witam. Od młodości mam ten problem mam 32 lata i problem się poglebia. Czasami jest nawet 30 sekund. Kiedyś brałem orgasm control w sprayu, działał ale w tym żeby szybko wstać do drugiej rundy. Bravera Control w moim przypadku jest dużo lepsze bo w moim przypadku 3 psikniecia sprawia że faktycznie członek jest lekko zdretwialy jak zęby u dentysty. Ale naprawdę super specyfik z 30 sekund na 8-10 minut i powiem szczerze że mogłem dłużej ale była to dla mnie nowość. Naprawdę polecam to działa.

Dziękujemy, że podzielił się Pan z nami swoim doświadczeniem.

testerbraverancontrol (anonim, 5.173.182.)
około 9 miesięcy temu

wg mnie Braveran control jest przereklamowany, kupiłem w aptece, zastosowałem kilka razy i nie przyniósł żadnych efektów,zaraz pewnie ktoś napisze ze zbyt mało spryskałem...wg opisu powinno to zmniejszyć wrazliowsc członka, ZERO znieczulenia, niestety, wg mnie szkoda pieniędzy nie polecam!

około 10 miesięcy temu

Czas działania leku zależy od zastosowanej dawki. Zazwyczaj działanie lidokainy (substancji aktywnej leku) utrzymuje się przez 30-60 minut.

Ilość i czas aplikacji leku Bravera Control powinny być ustalone w zależności od indywidualnych potrzeb. Należy zawsze stosować najmniejszą skuteczną dawkę. Pomiędzy zastosowaniem kolejnych dawek należy zachować odstęp co najmniej 4 godzin.
Maksymalna dawka dobowa nie powinna przekraczać 22 naciśnięć pompki.

Zalecana dawka to 3 do 7 naciśnięć pompki wykonane w celu pokrycia trzonu i żołędzi prącia, 5 do 15 minut przed stosunkiem.

Bravera Control to lek z lidokainą w postaci sprayu na skórę. Preparat wskazany jest do stosowania przed stosunkiem płciowym u mężczyzn, w przypadku przedwczesnego wytrysku. Jego celem jest zmniejszenie wrażliwości prącia na dotyk i opóźnienie ejakulacji. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Załączam artykuł o leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101367/bravera-control-aerozol

Polecam inne nasze artykuły:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/seks-i-zdrowie-intymne
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/stosowanie-lekow-a-seks