---OMNi-BiOTiC Panda - pytania

Anonim (anonim, 178.21.136.) Warszawa 4 lata temu

Czy zwiększenie się objętości upławów po zastosowaniu kapsułki Gynoxin Uno to powód do niepokoju?

Dzien dobry, mam grzybice pochwy i zastosowalam gynoxin 600mg w piatek przed snem, nastepnego dnia wydzielina pochwy sie znacznie zwiekszyla i wydaje mi sie ze objawy po tabletce sa jeszcze silniejsze. W sobote zastosowalam probiotyk dopochwowo. Czy mozna teraz zmienic lek na inny jesli jest to dopiero druga doba od podania gynoxinu?

3 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Agata Zięba Farmaceuta

4 lata temu

Zalecałabym odczekać 3 dni od zastosowania kapsułki Gynoxin Uno.

Anonim (anonim, 178.21.136.) 4 lata temu

Czy w tym przypadku mozna plukac pochwe tantum rosa czy wstrzyma. sie az minal 3 dni od podania gynoxin uno?

Agata Zięba Farmaceuta

4 lata temu

Czasowe zwiększenie objętości upławów niekoniecznie musi być działaniem, które powinno budzić Pani niepokój. Jeśli wspomniane objawy nie ustąpią do 7 dni od zastosowania globulki Gynoxin Uno, zalecałabym kontakt z lekarzem ginekologiem, który oceni konieczność włączenia dodatkowej formy terapii.

Gynoxin Uno to miękka kapsułka dopochwowa zawierająca fentikonazol, która sprawdza się w leczeniu grzybic miejsc intymnych. Stężenie terapeutyczne leku utrzymuje się przez 3 doby od podania preparatu.

Zachęcam do zapoznania się z artykułami:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/34102/gynoxin-uno-kapsulki-dopochwowe/ulotka https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-nie-zarazic-sie-choroba-weneryczna https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-stosowac-preparaty-ginekologiczne

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły