---OMNi-BiOTiC 10 AAD Kids - pytania

Aleksandra (anonim, 213.192.68.) Polska 4 lata temu

Kiedy lek Ursofalk w zawiesinie będzie dostępny?

Kiedy lek Ursofalk w zawiesinie będzie dostępny w magazynach? Aktualna dostępność to 3 szt. w aptekach w całej Polsce...brak zamienników, odpłatność 100% i najbliższa apteka 300km ....to brzmi jak żart....a małe dziecko lek musi przyjmować codziennie - a zapasy kruszeją bo ile człowiek musiałby tego trzymać...?!

13 odpowiedzi, 3 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Krem barierowy na otarcia, uszkodzenia, czy pieluszkowe odparzenie skóry.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Rzeczywiście również dziś rano otrzymaliśmy informację od przedstawiciela firmy Ewopharma AG Sp. z o.o., iż lek Ursofalk zawiesina jest już wyprodukowany i w tym lub najpóźniej przyszłym tygodniu trafi do aptek.
Jego dostępność w aptekach w Polsce będzie można sprawdzić pod tym adresem: https://www.gdziepolek.pl/produkty/81052/ursofalk-zawiesina/apteki/w-polsce

kozlowp5 (anonim, 195.114.160.) 4 lata temu

Witam,

Napisałem do producenta w Niemczech, ten przekierował mnie do polskiego przedstawiciela. Dostawa będzie w ciągu tygodnia !!! Mieli małe opóźnienie ale będzie duża partia :) Sam na to czekam :)

Marwie (anonim, 5.174.97.) 4 lata temu

Teraz my rodzice musimy leku szukać za granicą, gdyż nie można uzyskać informacji kiedy będzie dostępny Polsce, to przykre..... moja córeczka 6 letnia ma kamienie w woreczku żółciowym i musi przyjmować go codziennie. Lek jest dostępny w Niemczech i honorują recepty z Polski.

Jakub (anonim, 82.160.150.) 4 lata temu

Jak to wstrzymał? Masakra...

Karolina (anonim, 5.173.216.) 4 lata temu

Dziękuję za odpowiedź choc niemiła dla nas. Prosze dac znac gdy coś bedzie wiadomo

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Niemiecki producent wstrzymał na ten moment dostawy leku do Polski. Jak tylko uzyskam informację na temat przyczyny takiego stanu oraz przybliżona datę powrotu leku do aptek zamieszczę je na forum.

Spuytnia (anonim, 83.26.214.) 4 lata temu

Witam. Poszukuję leku dla 2 letniego dziecka, kiedy będzie dostępny? Dlaczego nie jest dostępny?

Sylwia Lewko (anonim, 89.64.60.) 4 lata temu

Ja rowniez szukam stałego dostepu do tego leku poniewaz podaje go rocznemu dziecku I go bardzo potrzebuje jak reszta rodzcow. Czekam na dalsze info czy wroci do aptek

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

W hurtowniach farmaceutycznych niestety brak informacji, kiedy Ursofalk zawiesina wróci do aptek. Wysłałam już w tej sprawie zapytanie do niemieckiego producenta leku. Jak tylko uzyskam odpowiedź, zostanie ona zamieszczona pod tym linkiem.

Karolina (anonim, 89.64.31.) 4 lata temu

A czy moga Państwo podpytac/ponaglic handlowca o dostępność ursofalku w zawiesinie. Bardzo to rodzicow martwi ze nie ma leku dla naszych dzieci

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Na ten moment tylko jedna apteka zintegrowana z naszym portalem deklaruje dostępność leku Ursofalk w zawiesinie:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/81052/ursofalk-zawiesina/apteki/w-polsce

Marwie (anonim, 37.248.5.) 4 lata temu

Dzień dobry, ja również poszukuje leku Ursofalk zawiesina 250ml dla córki 6 letniej i jest dramat z dostępnością. Czy mogłabym prosić o informację gdzie można go kupić.

Agnieszka Stankiewicz Farmaceuta

4 lata temu

Niestety, Ursofalk to jedyny preparat z kwasem ursodeoksycholowym w formule płynnej. Dawka zawiesiny to 50 mg/ml. Rozumiem Pani żal i obawy, jednak nie jestem w stanie pomóc. .

Zgodnie z tym, co Pani napisała, dostępność leku w aptekach zintegrowanych z naszym portalem jest niemal zerowa (3 apteki w Polsce):
https://www.gdziepolek.pl/produkty/81052/ursofalk-zawiesina/apteki?pvId=195647 Proszę mieć na uwadze, że nie wszystkie apteki w Polsce są zintegrowane z naszym portalem. Pozwoliłam sobie napisać maila do przedstawiciela podmiotu odpowiedzialnego w Polsce z pytaniem o datę ponownej dostępności leku.

Jeśli uzyskam odpowiedź, dodam ją w tym wątku.

Załączam ulotkę leku Ursofalk: https://www.gdziepolek.pl/produkty/81052/ursofalk-zawiesina/ulotka

oraz link do artykułu naszego autorstwa: https://www.gdziepolek.pl/tematy/co-szkodzi-watrobie.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły