Robert (anonim, 31.0.33.)
około roku temu, Warszawa

Jakie są sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Leczenie przedwczesnego wytrysku w głównej mierze zależy od przyczyn wspomnianego zaburzenia, wśród których wymienia się m.in. czynniki psychologiczne, choroby ogólnoustrojowe bądź zaburzenia przekaźnictwa w układzie nerwowym. Ważną rolę w terapii wspomnianego zaburzenia odgrywa psychoterapia.

Jeśli chodzi o metody farmakologiczne, wszystkie leki stosowane w leczeniu przedwczesnego wytrysku wydawane są wyłącznie z przepisu lekarza i powinny być stosowane pod ścisłą kontrolą specjalisty.

Obecnie jedynym lekiem, wskazanym wyłącznie w leczeniu pacjentów z przedwczesnym wytryskiem jest preparat Priligy zawierający dapoksetynę.
Lek zaliczany do grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Wydłuża czas potrzebny do wytrysku oraz pomaga utrzymać kontrolę nad wytryskiem. Jego skuteczność i bezpieczeństwo została udokumentowana badaniami klinicznymi.
Stosuje się do "na żądanie", tj. na 1-3 godziny przed stosunkiem. Lek dostępny jest wyłącznie z przepisu lekarza, przestrzega się przed stosowaniem leku zakupionego przez internet lub od nieuprawnionych dostawców, gdyż może to być niebezpieczne dla zdrowia.

Poniżej znajdzie Pan linki z ulotką i dostępnością leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/63982/priligy-tabletki-powlekane/ulotka,
https://www.gdziepolek.pl/produkty/63982/priligy-tabletki-powlekane/apteki.

Do innych leków stosowanych w leczeniu wspomnianych zaburzeń zalicza się niektóre leki przeciwdepresyjne (np. paroksetynę) bądź leki stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji (np. sildenafil - składnik popularnej Viagry).

Aby przedłużyć czas do wytrysku niekiedy zaleca się stosowanie prezerwatyw z benzokainą oraz kremów i żeli zawierające lidokainę lub prilokainę działających znieczulająco, np. Emla (preparat dostępny z przepisu lekarza).

Poniżej zamieszczam link z ulotką i dostępnością preparatu:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/26978/emla-krem/ulotka
https://www.gdziepolek.pl/produkty/26978/emla-krem/apteki/w-polsce.

Polecam również lekturę naszych artykułów, które mogą okazać się interesujące:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-potencje
https://www.gdziepolek.pl/tematy/stosowanie-lekow-a-seks