---Diabolo - pytania ogólne

Kasia  (anonim, 31.0.83.) Warszawa 17 miesięcy temu

Po zastosowaniu czopków Diclac czułam uporczywy ucisk na odbyt i podczas oddawania kału pojawiła się krew. Odczuwam aktualnie dyskomfort w dolnej części brzucha i w odbycie - co to takiego?

Witam. Mam pytanie. Od 7dni biorę diclac w czopkach. Po każdym przyjęciu trochę bolał mnie brzuch i czułam córa większy dyskomfort podczas podawania (jakby ucisk w jelitach). W kolejnych dniach zaczęłam odczuwać ból w odbycie. Czopki przyjmowałam zawsze wieczorem przed spaniem. Dziś rano poczułam uporczywy ucisk na odbyt i podczas oddawania kału pojawiła się krew. Przeraziłam się. Ucisku na odbyt już nie odczuwam tylko dyskomfort w dolnej części brzucha i w odbycie. Co to takiego!!!

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Suplementacja wspierająca elastyczność i zdrowie stawów.

Dla osób starszych, w okresie menopauzy i podczas zwiększonego obciążenia stawów (nadwaga, sport).

Katarzyna Kosińska Farmaceutka, Redaktorka

17 miesięcy temu

Opisane przez Panią dolegliwości są wskazaniem do pilnej konsultacji z lekarzem oraz zaprzestania dalszego stosowania czopków. Trudno ocenić bez dokładnego badania, co jest przyczyną wystąpienia takich objawów (może być to np. nadwrażliwość na substancję czynną/substancje pomocnicze leku lub schorzenie w obrębie końcowego odcinka przewodu pokarmowego). Diclac w czopkach może powodować wystąpienie zapalenia odbytnicy - jest często obserwowane działanie niepożądanego tego leku.

Zachęcam do poczytania:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-stosowac-czopki

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły