Anna -Maria
około 11 miesięcy temu, Warszawa

W której aptece w Warszawie kupię najtaniej suplement diety Nutrof Total?

Gdzie kupię Nutroftotal w najniższej ceny w Warszawie?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Przesyłam link do śledzenia dostępności preparatu Nutrof Total w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie Warszawy:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/55359/nutrof-total-kapsulki/apteki/w-warszawie

Cena suplementu w warszawskich aptekach mieści się w zakresie 45 zł - 78,99 zł. Z listy aptek, które wyświetlą się Pani po kliknięciu w powyższy link, proszę wybrać taką, w której cena leku Nutrof Total jest dla Pani satysfakcjonująca.

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Nutrof Total to suplement diety zawierający luteinę i zeaksantynę - dwa kluczowe składniki odpowiadające za prawidłowe widzenie. Oprócz tego preparat zawiera witaminy oraz kwasy omega 3, warunkujące prawidłowe odżywienie struktury oka oraz wchłanianie substancji czynnych.

Załączam także artykuły, które mogą Panią zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/luteina-w-ciazy-a-luteina-na-oczy
https://www.gdziepolek.pl/tematy/preparaty-na-zdrowe-oczy
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow