Maks (anonim, 46.134.71.)
około roku temu, Zawiercie

Jaki jest najskuteczniejszy lek na potencję bez recepty?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Andrzej J. (anonim, 5.173.242.)
około roku temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: niezgodność z zasadami społeczności.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Skuteczność leku na potencję zależy indywidualnie od organizmu pacjenta. Dla jednych będzie to sildenafil, dla innych preparaty o bardziej naturalnym składzie, ale przyjmowane długotrwale.
Uważam, iż jeśli chce Pan wybrać najskuteczniejszy dla siebie preparat, należy spróbować kilku i na podstawie obserwacji własnego organizmu wybrać ten, na który najlepiej on reaguje.

Nie mogę zatem w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na Pana pytanie, bowiem każdy mężczyzna mógłby wskazać inny preparat, który w jego mniemaniu będzie najlepszy. Nie ma jednego uniwersalnego środka, który byłby tak samo mocno skuteczny dla wszystkich.

Być może dla Pana żaden lek bez recepty nie będzie wystarczająco skuteczny i należy udać się po lek na receptę do lekarza. Nie jestem w stanie określić, jak Pana organizm zareaguje.

Po dalszą część odpowiedzi zapraszam do Pana poprzedniego pytania:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/9054/maxigra-czy-w-aptekach-moge-otrzymac-bez-recepty-lek-silniejszy-od-inventum