---Merz Spezial - pytania

Sławkis001 (anonim, 5.173.25.) Warszawa 1 rok temu

Co mogę zrobić, aby włosy były gęstsze?

Witam,jestem spawaczem od 3 lat i mój problem polega na tym,że podczas spawania czasami lecą mi gorące odpryski na głowę,jedne mniej parzące,drugie bardziej i od kilku miesięcy zauważyłem,że mam coraz rzadsze włosy,teraz moje pytanie,czy jest możliwość podjęcia się jakimś prostym zabiegom które sprawią,że włosy staną się gestrze?ogólnie to nie były jakieś bolesne oparzenia które czułem przez cały dzień,mogę powiedzieć,że po fakcie praktycznie wg nic nie czułem,teraz mam zamiar nosić dodatkową osłonę wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z tego wszystkiego,proszę o pomoc.

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

1 rok temu

Proponuję udać się do dermatologa, aby ocenić, jak wygląda skóra głowy. Jeśli w wyniku poparzeń czy też mikropoparzeń doszło do bliznowacenia skóry, to proste, domowe zabiegi polegające na stosowaniu na przykład kosmetyków nie będą skuteczne. Mieszki włosowe pokryte blizną nie będą już w stanie wytworzyć nowych włosów. W takim przypadku wyjściem jest jedynie transplantacja włosów.

Jeśli oparzenia były niewielkie, to możliwe, że jedynie zniszczyły same włosy lub tylko nieznacznie podrażniły skórę głowy. W takim przypadku włosy mogą odrosnąć samoistnie.

Poza wizytą u lekarza może Pan oczywiście równolegle po prostu zadbać włosy i skórę głowy:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/nasze-metody-na-lysienie

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/szampony-i-odzywki-na-porost-wlosow

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły