trancylcypromina / fenelzyna / nefazodon - dostępność w Polsce
Chciałabym zapytać czy w Polsce są dostępne jakieś leki które zawierają którąś z podanych substancji:
1) tranylcypromina
2) fenelzyna
3) nefazodon
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor
4 lata temu
Żadna z powyższych substancji leczniczych nie jest obecnie dostępna w Polsce w lecznictwie pozaszpitalnym.
1) Tranylcypromina - to nieselektywny, nieodwracalny inhibitor MAO, pod nazwą 'Jatrosom' i 'Parnate' jest dostępny w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. W Polsce preparaty z tranylcyprominą nie są zarejestrowane.
2) Fenelzyna - preparaty fenelzyny nie są zarejestrowane w Polsce. Jest bardzo rzadko stosowana w leczeniu zaburzeń depresyjnych w leczeniu zamkniętym.
3) Nefazodon - lek opracowany w 1994 r. przez firmę Bristol-Myers Squibb. Został wycofany w 2004r. w związku z rzadkimi przypadkami ciężkiego uszkodzenia wątroby.
Zachęcam do kontaktu z lekarzem prowadzącym, gdyż specjalizuje się on w leczeniu trudności z obszaru funkcjonowania psychologicznego i posiada pełną dokumentację na temat Pani zdrowia. Tylko lekarz może zalecić odpowiednie dla Pani postępowanie terapeutyczne.
Zachęcam też do zapoznania się z artykułem:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek