Julia (anonim, 95.49.252.) Warszawa 2 lata temu

Od 9 tygodni mam ciagle parcie na mocz. Do kogo się udać i przede wszystkim jak sobie ulżyć?

Błagam o pomoc. Od 9 tygodni mam ciagle parcie na mocz. Wszystko zaczęło się od infekcji i badań w których wyszło białko. Szybko zostałam zaleczona monuralem i cipronexem. Ale objawy ciagle nie ustąpiły a nasiliły się. Po następnych badaniach ogólnych i posiewach okazało sie, ze wszystko jest ujemne. Posiewy wykazują escherichie coli i enterrococcous feacalis w liczbie 10^3. Urolodzy rozkładają ręce, mówią ze to normalna ilość i nie kwalifikuje się do leczenia. W trakcie tego czasu wzięłam już zinnat, levoxe, biseptol, augumentin i cetix. Na ten moment nie mogę nawet zasypiać - parcie jest tak silne, ze nie daje rady. Nie działają leki rozkurczowe ani leki na nadreaktywna pęcherz (vesicare). Poza ogromnym parciem na cewkę nie mam już dolegliwości bólowych. Nie jestem w stanie normlanie funkcjonować, chodzic, leżeć a nawet spać. Mam 22 lata, nie współżyje i nigdy wcześniej nie miałam tego typu przypadłości. Proszę o pomoc, do kogo się udać i przede wszystkim jak sobie ulżyć? Bo póki co wegetuje..

5 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

noxi (anonim, 37.248.218.) 6 miesięcy temu

miałam to samo przez dwa lata , robiony także tomograf który nic nie wykazał po wyleczeniu a nadal było parcie mi pomogło tylko i wyłącznie nitroxolin forte i szczepionka doustna ;)

Klaudia  (anonim, 62.122.117.) 8 miesięcy temu

Witam. Udało się pani wyleczyć pęcherz ?

Agnieszka87 (anonim, 93.105.177.) 9 miesięcy temu

Witam panią, mam w tej chwili podobne objawy. Czy mogę prosić o informację czy udało się Pani to wyleczyć i jak? Gdzie się Pani udała?

Małgorzata Bekier Farmaceutka

2 lata temu

Niestety ciągłe parcie na mocz, częste oddawanie moczu może mieć bardzo dużo różnych przyczyn i najlepiej na Pani pytanie odpowie lekarz specjalista, tym bardziej, że już z kilkoma Pani rozmawiała i stosowała większość możliwości leczenia. Według mojej wiedzy nie ma obecnie na rynku skutecznych preparatów bez recepty, które mogłyby dodatkowo okazać się skuteczniejsze od wspomnianych przez Panią leków rozkurczowych czy tych na nadreaktywny pęcherz.

To co mimo wszystko warto sprawdzić, to poziom cukru we krwi - szczególnie jeśli występują u Pani takie objawy jak senność, drażliwość, suchość w ustach, ogromne pragnienie, osłabienie, częste infekcje.

Być może warto też skonsultować się z ginekologiem lub fizjoterapeutą uroginekologicznym.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły