---Alopexy - pytania

robinio1 (anonim, 46.174.78.) Warszawa 3 lata temu

Czy mogę stosować Maxigra Go, jeśli przyjmuję Diuresin SR, Bisocard i Polocard?

Diuresin SR,Bisocard i Polocard czy mozna je laczyc z Maxigra go.Dziekuje za odpowiedz

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Nie wykazano interakcji pomiędzy składnikami leków: Diuresin SR (indapamidem), Bisocard (bisoprololem), Polocard (kwasem acetylosalicylowym) a sildenafilem - substancją czynną preparatu Maxigra Go.

W badaniach klinicznych u pacjentów stosujących sildenafil, leczonych lekami z grupy beta-adrenolityków, do których zalicza się Bisocard i leków moczopędnych, do których należy Diuresin SR, nie obserwowano nasilenia działań niepożądanych sildenafilu w porównaniu z pacjentami przyjmującymi placebo.

Pod warunkiem, że nadciśnienie jest odpowiednio kontrolowane za pomocą leków, nie są przekraczane zalecane dawki sildenafilu i nie występują u Pana inne schorzenia układu sercowo-naczyniowego, takie jak: niestabilna choroba niedokrwienna serca, niekontrolowane i złośliwe nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, świeżo przebyty zawał mięśnia sercowego (okres do 2 tygodni), arytmie komorowe, ciężkie wady zastawkowe, kardiomiopatia czy niedawno przebyty udar mózgu, zastosowanie leku Maxigra GO z lekami Bisocard, Diuresin SR i Polocard nie jest przeciwwskazane.

Zachęcam do lektury naszych artykułów, które mogą okazać się pomocne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/stosowanie-lekow-a-seks - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/nadcisnienie

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły