Kamila (anonim, 178.216.88.) Warszawa 3 lata temu

Po jakim czasie zaczyna działać Pregabalin Mylan?

Po jakim czasie zaczyna działać Pregablina Mylan?

5 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Pierwsze efekty działania terapeutycznego leków zawierających pregabalinę pojawiają się zwykle po 3-4 tygodniach regularnego stosowania.

Proszę pamiętać, że jest to orientacyjny zakres czasu i może się on różnić w zależności od charakteru oraz rodzaju dolegliwości, dawek początkowych, jakie zalecił psychiatra, chorób współtowarzyszących (np. niewydolności nerek czy wątroby), przyjmowanych leków, które mogą wspierać bądź osłabiać działanie leku oraz od osobniczej wrażliwości. W niektórych przypadkach działanie leku można zauważyć dopiero po upływie 6 tygodni.

Załączam także artykuły, które mogą Panią zainteresować:
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/co-zrobic-po-pierwszym-ataku-padaczki - https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Do @Agnieszka:

To po jakim czasie widoczne będą efekty leczenia, zależy też od wskazania w jaki lek jest w danym przypadku stosowany (leczenie bólu neuropatycznego, padaczki, lęku).

Agnieszka  (anonim, 5.173.121.) 2 lata temu

Ja mam takie pytanie ja biorę już te leki 2 miesiąc regularnie to znaczy ze nie działają czy jeszcze mam czekać? Jeszcze mam powiększona dawkę

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @Katarzyna Lasota:
Nie za bardzo rozumiem Pani pytanie. Czy ma Pani na myśli interakcję między lekami pregabaliną i lekiem Setaloft czy pyta Pani, po jakim czasie od zwiększenia dawki pregabalina zacznie działać i dolegliwości bólowe ustąpią?

Katarzyna Lasota (anonim, 89.64.174.) 2 lata temu

Dzień dobry biorę pregabalina 75 mg półtora miesiąca ,1 tabl na bóle które mam od kręgosłupa i na układ nerwowy i mam zwiększyć dawkę do dwóch TAB 1 rano i druga wieczorem biorę 1 TAB setaloftu ,mam sine bóle kręgosłupa piersiowo lędźwiowego z prawej strony koło żeber promieniującym do krzyża z bólem głowy po prawej stronie czy może tak źle działać ta pregabalina ,bo te bóle miałam bardzo dużo wcześniej ,kupę lat to mam

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację