Migota (anonim, 193.192.177.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę przyjąć Monural, jeśli Cipronex mi nie pomaga?

Dziendobry mam pytanie boli mnie w prawym boku z tyłu podejrzewam że to nerka chwilami boli mnie pęcherz i ,mam częstomocz ,z badań moczu wyszła mi glukoza iliczne bakterie lekarz przepisał mi cipronex i nospe lecz on nic nie działa i nie pomaga .myślę o wypiciu tej saszetki monutal tylko mam obawy czy ona mi nie zaszkodzi .poproszę o radę . dziękuję

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

W żadnym wypadku nie należy przyjmować leku Monural bez konsultacji z lekarzem i podczas przyjmowania wspomnianych leków.

Jeśli jest Pani już co najmniej po połowie terapii lekiem Cipronex, a nie widzi poprawy, proszę skonsultować się z lekarzem i nie przyjmować żadnych leków na receptę na własną rękę.

Załączam opracowania, które mogą okazać się pomocne:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/zakazenie-drog-moczowych
- https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-zapalenie-pecherza-moczowego

Monique (anonim, 37.248.219.)
około 2 miesięcy temu

Ja właśnie jestem po wzięciu tego leku (3 gramy) i bardzo się go bałam wziąć, więc piłam bardzo małymi łyczkami i 'czekalam' na efekty.. Dwa zakręcenia w głowie, ale to może z nerwicy, tego do końca nie wiem, lek skończyłam pić po jedenastej godzinie wieczorem, jest prawie 3 nad ranem i spiąc tylko jakąś godzinkę od wzięcia leku, obudziłam się z jakimiś mrowieniami w głowie, tak jakoś pod skóra, dziwnym naciskiem na szyję, po obydwu stronach, i trochę w uszach, jakimiś czerwonymi plamami na dekoldzie przede wszystkim, których wcześniej nie miałam, lekkim swędzeniem tych okolic. Bolał mnie też przez chwilę żołądek, jak go wypiłam, ale po odbiciu się jakoś przeszedł, a teraz zwyczajnie coś zaczyna mi się kręcić w głowie.. Poza tym właśnie jakas trochę niestabilność, ogólne oslabienie i te dziwaczne odczucia w głowie tego mrowienia i jakby ucisku.. W sumie to na razie tyle. Na razie żyje, ale naprawdę czekałam z dość zapartym tchem czy coś poważniejszego się nie będzie działo. No i oczywiście nie wiem, czy ja dzisiaj w nocy w ogóle będę spała z nadmiaru tych wrażeń.. Jeśli miałby być skuteczny (mam straszny ból w podbrzuszu, z powodu silnego zapalenia pęcherza), to może warto się przemeczyc z jakimiś tam pomniejszymi mniej ciekawymi objawami.. nie wiem. Na razie żyje. Napisz, jaka podjęłaś decyzję i jak się ewentualnie po tym czulas i czy może już Ci zdążył pomoc.. Pozdrawiam i życzę powodzenia.