Wiola (anonim, 5.173.253.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy warto brać TENfertil On i dlaczego jest tańszy?

Ostatnio doktor polecił mojemu mężowie lek TENFertil, niby w środku wszystko co najlepsze ale tez dla nas jest ważne, ponieważ lubi życie zdrowe i Eko i ta kapsułka jest dla vegan, tylko niech mi ktoś powie, czy już bierze i czy jest warto ? Skoro jest taki dobry, to czemu cena jest niższa niż tych innych, ktoś próbował ?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nie mamy jeszcze opinii pacjentów na temat tego produktu. Być może w odpowiedzi na Pani wpis pojawią się odpowiedzi od osób, które stosowały preparat.

Z farmaceutycznego punktu widzenia chciałabym natomiast wyjaśnić, że TENfertil ON to suplement diety, nie jest to lek. Suplement diety ma uzupełniać składniki pokarmowe: L-karnityna (winian L-karnityny), cholina (dwuwinian choliny), cynk organiczny (glukonian cynku), witamina C (kwas L-askorbinowy), koenzym Q10 (ubichinon), L-arginina, witamina E (octan DL-alfa- tokoferylu), selen organiczny (L-selenometionina), witamina B12 (cyjanokobalamina), kwas foliowy (L-metylofolian wapnia). Natomiast zgodnie z definicją nie można suplementom przypisywać właściwości leczenia chorób. Więcej na ten temat:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow

Nie jestem w stanie odpowiedzieć za producenta, na jakiej podstawie kalkuluje cenę swojego produktu.

Być może zainteresują Panią poniższe artykuły:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-wspomaganie-plodnosci
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/wspomaganie-plodnosci