NikAa (anonim, 37.47.74.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy jeśli rzadko mam lekkie kołatanie serca przez nerwice oraz przyjmuję leki Neospasmina i Euthyrox N 50, to mogę zażyć Macromax?

Czy jesli rzadko mam lekkie kolatanie serca przez nerwice moge zazyc Macromax? Pale papierosy i boje sie zeby mi sie cos noe pogorszylo. W ulotce pisze ze moze nasilic arytmie. Prosze o odpowiedz.
Dzis mi lekarz przepisal macromax na powiekszone migdaly ale boje sie go wziasc . Biore od czasu do czasu neospasmine i euthyrox 50. Moge bezpiecznie brac Macromax??

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Jeśli poinformowała Pani lekarza o lekkich kołataniach serca przez nerwicę, a mimo to lekarz ze wszystkich opcji terapeutycznych wybrał dla Pani lek Macromax, to kierował się swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem, a także Pani stanem zdrowia.

Informacja dołączona do leku zawiera ważne wskazówki, które należy przeanalizować przed jego zastosowaniem . Takiej oceny korzyści do ryzyka powinien dokonać lekarz zaznajomiony z Pani historią choroby.

Nie ma przeciwwskazań do jednoczesnego stosowania leków Macromax, Neospasmina i Euthyrox N.

Takie informacje mogę przekazać Pani z farmaceutycznego punktu widzenia. Nie mogę natomiast recenzować decyzji lekarza, który zalecił lek kierując się Pani stanem zdrowia oraz dokumentacją medyczną.
W przypadku wątpliwości co do stosowania leku, należy rozwiać je bezpośrednio w rozmowie z lekarzem. Aktualnie można bez problemu kontaktować się telefonicznie:
https://www.gdziepolek.pl/blog/jak-telefoniczne-otrzymac-recepte-i-zwolnienie-lekarskie

Przesyłam materiały, które mogą Panią zainteresować:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-przyjmowanie-kilku-lekow-jednoczesnie-jest-bezpieczne