Reds (anonim, 5.173.64.)
około miesiąca temu, Warszawa

Kiedy w 2021 r. pojawi się nowa partia suszu Cannabis Sativa L., Red No 2 (Spectrum Cannabis)?

Witam. Kiedy w roku 2021 pojawi sie pierwsza partia suszu RedNo2? Dziekuje za odpowiedz!

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Na ten moment susz pozyskiwany jest nadal z upraw kanadyjskich. Produkt z Danii jest nadal w fazie procesów rejestracyjnych.

Do @Where:
w sprawie pochodzenia aktualnej dostawy skontaktowałam się z producentem, jak tylko uzyskam odpowiedź zostanie ona zamieszczona pod tym postem oraz na stronie produktu.

Pacjent
około 9 dni temu

Dalej jest drogo jak cholera :(

Where (anonim, 5.173.56.)
około 9 dni temu

A czy ta nowa partia pochodzi z Kanady czy już z Danii? Dziękuję.

xzxz (anonim, 213.216.75.)
około 10 dni temu

do @agelika talar-śpionek
Bardzo dziękuję za odpowiedź...w końcu chociaż jedna zapowiedź im wyszła....mam jednak nadzieje że klienci mają troszeczkę oleju w głowie i zostaną na dłużej z produktami aurory bo jak łatwo się domyśleć produkty spektrum najprawdopodobniej skończą się po okresie max miesiąca i nadal poczekamy jakieś 7 miesięcy hehe..

Do @xzxz:
Zgodnie z informacją otrzymaną dziś rano z działu obsługi klienta - susz jest już w Polsce, nowa partia trafiła już do kilku aptek w kraju.
W najbliższych dniach spodziewamy się poprawy dostępności produktu w aptekach połączonych z portalem, co będzie można sprawdzić tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98013/cannabis-sativa-l-red-no-2-spectrum-cannabis-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki/w-polsce

xzxz (anonim, 213.216.75.)
około 10 dni temu

dzień dobry, nauczony wcześniejszymi zachowaniami spectrum therapeutics wątpię ale jednak zapytam... będzie ta dostawa w tym tyg? pozdrawiam

Kwestię rezerwacji proszę ustalać z pracownikiem konkretnej apteki.
Recepta ważna jest 30 dni od daty jej wystawienia.

Michael (anonim, 185.17.27.)
około 15 dni temu

Czy jeżeli mam receptę na Red No 2, ale nie będzie mnie w przyszłym tygodniu we Wrocławiu to czy apteka powinna zrobić mi takową rezerwację (około 10 dni) co w przypadku gdy apteka takowej rezerwacji nie będzie chciała zrobić i leku już dla mnie nie wystarczy?

Receptę mam od 8 Lutego, więc chyba ważna do 8 Marca?

PS. Nie moja wina, że leku jest mało i nie ma go w każdej aptece. Ja nie robiłem aptece problemów gdy w przeszłości musiałem czekać 2-3 tygodnie na dostawę.

Jak informuje producent - nowa dostawa Cannabis Sativa L., Red No 2 (Spectrum Cannabis) planowana jest na przyszły tydzień.
Dostępność w aptekach w Polsce będzie można śledzić tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98013/cannabis-sativa-l-red-no-2-spectrum-cannabis-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki/w-polsce

Pacjent
około 15 dni temu

Spectrum w marcu się pojawi, wiadomo coś??

Apteka nie ma prawnego obowiązku realizacji recepty, jeśli surowiec jest niedostępny u dostawcy, nie ma możliwości sprowadzenia go dla pacjenta.
Niestety w takiej sytuacji należy ponownie skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania recepty na inny rodzaj suszu dostępny aktualnie na rynku.

Michael (anonim, 185.17.27.)
około 16 dni temu

Co w przypadku gdy otrzymałem receptę na ten susz, ale w aptekach jej nie ma. Czy apteka nie ma prawnego obowiązku na dostarczenie leku?

Jak podaje producent, nadal nie ma konkretnej daty powrotu suszu Cannabis Sativa L., Red No 2 (Spectrum Cannabis) do aptek. Nie ma planów na nowe dostawy, aż do końca lutego 2021 r.
Jak tylko uzyskamy jakiekolwiek informacje o planowanej dacie powrotu suszu do aptek, zamieścimy je pod tym postem oraz na stronie produktu.

Aby otrzymywać aktualne informacje odnośnie dostępności leku na swój adres e-mail, wystarczy zapisać się na powiadomienia, wybierając ikonę "Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Cannabis", która znajduje się po lewej stronie, tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98013/cannabis-sativa-l-red-no-2-spectrum-cannabis-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki/w-polsce