Dariusz,mail grazelita@interia.pl (anonim, 91.230.116.)
około 3 miesięcy temu, Polska

Jakie suplementy diety mogę stosować na zwiększenie ilości spermy i poprawę erekcji?

Dobry wieczór Piszę z pewną dozą nieśmiałości.Jestem mężczyzną jeszcze nie starym a jednak jeśli chodzi o sprawy związane z seksem zaczyna organizm szwankować.Dla podratowania,po przeczytaniu wielu komentarzy zdecydowałem się na środek naturalny ,ziołowy SOLGAR L-Arginina 1000mg.Ma on pomóc w potencji.Nie chcę kupować środków reklamowanych w tv bo to jest chemia i może mi zamiast pomóc zaszkodzić
.Poszukuję również leku ziołowego-naturalnego który spowoduje produkcję większej ilości sperma co za tym idzie spowoduje/większy silniejszy wytrysk.Znalazłem lek o nazwie CUM ON ale nie wiem czy jest dostępny jego zakup w aptece.Do leków tylko z internetowych sprzedaży nie mam zaufania.Może mi Państwo pomogą bo jak nie polepszy się współżycie to się skończy pożycie.Czym grozi mi moja ukochana żona .Wiem że właściwie powinienem zapisać się do specjalisty ale w obecnej sytuacji to nie możliwe.Stąd pomysł na razie na leki naturalne może pomogą. Z poważaniem

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około 3 miesięcy temu

Problemy w sferze seksualnej mogą wynikać z kilku przyczyn. Kłopoty z utrzymaniem erekcji mogą wynikać m.in. z występowania chorób cywilizacyjnych (np. cukrzyca, nadciśnienie), stosowania niektórych leków (m.in. leki moczopędne, przeciwdepresyjne) czy też nieodpowiedniego trybu życia (m.in. stres, nadmierne spożycie alkoholu).
Jeżeli pojawi się taka możliwość, to zachęcam do konsultacji z lekarzem prowadzącym w celu wykluczenia przyczyn chorobowych zaburzeń potencji.

Suplement diety CUM ON nie jest dostępny w aptekach. Można go zakupić wyłącznie przez internet.

W aptekach dostępne są suplementy diety, które wspomagają produkcję spermy, poprawiają libido i wpływają korzystnie na utrzymanie erekcji. Są to m.in.:

Doppelherz Aktiv dla mężczyzn:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/24406/doppelherz-aktiv-dla-mezczyzn-kapsulki/apteki/w-polsce

Viveron:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/91182/viveron-kapsulki/apteki/w-polsce

Supramen:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/97322/supramen-kapsulki/apteki/w-polsce

Wymienione suplementy mogą być stosowane równocześnie z L-argininą. W organizmie w procesie przemiany L-argininy powstaje tlenek azotu, który powoduje utrzymanie erekcji.
Efektu po stosowaniu preparatów naturalnych można się spodziewać po minimum 2 tygodniach regularnego stosowania. Niektóre preparaty osiągają maksimum działania po trzech miesiącach.

Załączam materiały dodatkowe, które mogą okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/wspomaganie-plodnosci
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/afrodyzjaki-naturalne-sposoby-na-podniesienie-libido