Kajtek (anonim, 188.146.173.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy Dexaven powoduje bezsenność?

1wszy zastrzyk Dexavenu,i zero snu nawet powieki nie opadają czy to normalne? Ale za to bólu nie czuc

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Prosimy zerknąć w moje posty poniżej. Opisałam tam, czy producent wskazuje takie działania niepożądane i co należy zrobić.

Ania 😴 (anonim, 185.233.24.)
około 7 miesięcy temu

Witam, kolejny 5 dzień po zastrzyku z Dexavenu 8 mg i kolejna noc bez snu, jest już prawie 6:00 rano a nawet ziewanie się nie pojawiło. Czy tak działa organizm przez pierwsze dni przyjmowania? Czuję kołatania serca i delikatne zmęczenie, ale na pewno nie jest to uczucie chęci pójścia spać.

Joanna (anonim, 188.146.173.)
około 7 miesięcy temu

Witam.Dostalam dziś zastrzyk Detax,na nie określony böle ręki. Mam pytanie jakich mogę zazyc tabletek przeciw bólowych ponieważ zastrzyk już nie działa a böl nie ustępuje?

Jest to działanie niepożądane warte zgłoszenia - może to móc wielu pacjentom. Dziękujemy za tę wiadomość :)

Kajtek (anonim, 188.146.173.)
około 7 miesięcy temu

Moja siostra też brała Dexaven,5 zastrzyków i 5 nocy nie spała. Zobaczę dziś po drugim jak będzie narazie jest ciężko nie mogę usnąć od wczoraj.Dziekuje za odpowiedź

Dotychczas nie opisano, aby lek Dexaven powodował bezsenność, jednak nie oznacza to, że takie działanie nie może się pojawić.

Proszę pamiętać, że działania niepożądane leków powinno się zgłaszać lekarzowi lub indywidualnie. Zgłaszając działania niepożądane pomaga Pan innym pacjentom, również swoim bliskim, którzy kiedyś także mogą potrzebować tego samego leku. Krok ten pozwala także zgromadzić więcej informacji na temat bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych i aktualizować dane na ich temat.
O tym, jak to zrobić, pisaliśmy tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane