swiatlo (anonim, 194.88.155.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Jakie są reakcje po odstawieniu klonazepamu?

reakcjepoodstawieniu

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Do @adam: Jeśli będzie Pan odstawiał lek stopniowo pod kontrolą specjalisty, to ryzyko, że wystąpią "drastyczne symptomy odstawienia" będzie zminimalizowane.

adam (anonim, 62.216.208.)
około 2 miesięcy temu

mam 38 lat jem clonozepam i chce go odstawic jem po 6 dziennie 2 mg ma tabletka czy faktycznie czekaja mnie az tak drastyczne syndromy odstawienia jak pisza ludzie

Tomasz (anonim, 37.47.151.)
około 5 miesięcy temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: jest spamem.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Wpis nie zawiera pytania ani nazwy leku. Jeśli chciał Pan/Pani zapytać o reakcje po odstawieniu preparatu Clonazepamum (otagowany) to nie należy przerywać stosowania leku bez porozumienia z lekarzem.

Niekontrolowane zakończenie leczenia może spowodować nawrót choroby. Jeśli natomiast faktycznie konieczne jest zaprzestanie przyjmowania tego produktu, to dawka leku powinna być stopniowo zmniejszana przez kilka dni.

Nagłe odstawienie klonazepamu może spowodować zespół odstawienny. Jego objawy mogą być bardziej nasilone, jeśli lek był stosowany długo lub w dużych dawkach.

Jeśli chce Pan/Pani zadać inne pytanie lub o inny lek, to prosimy o podanie nazwy produktu oraz czytelne sformułowanie swojego problemu zdrowotnego lub lekowego.