Lidia  (anonim, 37.153.248.) Warszawa 4 lata temu

Czym mogę zastapić Eludril Classic w Holandii?

Skanczyl mi się Eludril Classic jestem w Holandii czym mogę bo zastąpić

2 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Aleksandra Sparzak Farmaceuta

17 miesięcy temu

Przy pomocy naszego portalu można zamówić m.in. Eludril Classic w aptece internetowej z dostawą do Holandii. Na załączonej stronie można porównać ceny preparatu w aptekach internetowych oferujących dostawę do Holandii oraz złożyć zamówienie:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/95186/eludril-classic-plyn/apteki?pvid=235672&country=nl#internetowe

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Proponuję udać się z opakowaniem do apteki lub drogerii. Eludril Classic zawiera diglukonian chlorheksydyny w stężeniu 0,1% oraz chlorobutanol w stężeniu 0,5%. Można zatem pytać o produkty o takiej zawartości składników czynnych.

Eludril Classic to kosmetyk - takie produkty nie są ujęte w bazach danych o lekach czy lekospisach, co umożliwiałoby wyszukanie odpowiednika, jak w przypadku produktów leczniczych. Natomiast GdziePoLek posiada informacje o dostępności produktów dystrybuowanych w Polsce:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/95186/eludril-classic-plyn/apteki/w-polsce

Załączam dodatkowe informacje: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/zmiany-w-jamie-ustnej https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-kupic-leki-za-granica

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły